גילי ארגוב מתקשה להימלט מהעבר

הזמר גילי ארגוב, הבן של, מנסה לחזור למוטב אך גילה שבפייסבוק, לא ממש קל להשתחרר מהעבר. איך זה נגמר?

הסיפור המוזר של השבוע מתחיל כך: מצלמות אבטחה של בית קפה בתל אביב תיעדו בחור שגונב מכשיר סלולרי מאחד השולחנות. דבר הוביל לדבר ובעלת המכשיר הסלולרי העלתה סטטוס בפייסבוק שנפתח במשפט "גילי ארגוב גנב לי את הפלאפון. כן כן, אתם קוראים נכון".

 

בהמשך הסטטוס מספרת בעלת המכשיר הסלולרי כיצד תפסה את הגנב: "אני מצווה על גילי לרוקן את הכיסים - הוא מרוקן אותם. אין טלפון. אני אומרת לעצמי 'טוב, אולי הוא לא באמת לקח את זה'. אמנם הומלס, אבל לא קשה להבין שהמכשיר הזה לא באמת יממן לו את מנת הסם הבאה. אחרי בידוק מלא בכל הכיסים אנחנו משחררים את גילי. למה? לא ברור... עוברות כמה שניות שבהן אני קולטת איזה טעות נעשתה כרגע. גילי כבר ברח".

 

גילי ארגוב מצידו, מכחיש. "יש להם סרטון של הבן אדם. הוא כנראה דומה לי ויצא לה מהפה גילי ארגוב", מספר הזמר הצעיר.

 

לאחר שבעלת המכשיר הסלולרי צפתה בראיון שנערך לאחרונה עם גילי ארגוב בתוכנית "צינור לילה", היא הודתה שלא מדובר בגנב. מתברר שבמתחם הסמוך לבית הקפה מסתובב מקבץ נדבות שדומה לגילי ארגוב וגם מזדהה בשמו. ארגוב לא מתכוון להמשיך להתעסק בנושא, הוא מבין שעל העבר שלו הוא משלם כעת. "היו לי שנים לא יפות, תקופות לא טובות בכלל שעשיתי הרבה בושות, הרבה פאדיחות. וזה משפיע, זה משפיע עליי עד היום ככה... אשמח אם הבחורה תעלה סטטוס בו היא מתנצלת", הוא מסכם.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו