מאחורי הסורגים: מה חושבת עמית מכטינגר על מעצרה?

היום היא הגיעה לדיון בהארכת מעצרה בבית המשפט. אנחנו חיכינו לה שם כדי לברר איתה האם היא מתחרטת על המעשה היא מצידה בחרה להגיב בנושא כאוב אחר

גם הבוקר בבית הדין לתעבורה בתל אביב, מכטינגר דוגמנית העבר הגיעה מתוקתקת כמו לתצוגת אופנה בהופעה מוקפדת מכף רגל ועד ראש. עושה רושם משהיא במתח מתוצאות הדיון היא חוששת מביקורת האופנה.

 

שאלנו אותה האם היא מתחרטת וחושבת שהיא עשתה טעות כשנהגה בשכרות, מכטיגנר בתגובה לא נשארת חייבת ומשיבה דווקא בנושא אחר, "אני יכולה לקחת את המיקרופון ולשאול אותך אם אתם מתחרטים על הארבע וחצי דרקונים שנתתם לי?". כתב המערכת סיפר לדוגמנית שהיא קיבלה דווקא חמישה דרקונים, והיא לא נשארה אדישה ובחיוך היא עונה, "איך פספתי חצי?".


מכטינגר נתפסה בסוף השבוע שעבר כשהיא נוהגת בשכרות וניסתה לחמוק מבדיקת הינשוף לטענת המשטרה, היא בילתה במעצר ואז נשלחה שמעצר בית. בעברה של עמית יש כבר שתי עברות כאלה ובית המשפט החליט הבוקר שהיא תשאר במעצר בית עד הדיון הבא בעוד כשבועיים.אביה ואחיה שהגיעו איתה לדיון היום יהיו אחראיים עליה אך בינתיים רישיון הנהיגה שלה נשלל והוצא לה צו עיכוב יציאה מהארץ. אז דרקונים ואופנה הם הדבר האחרון שעמית צריכה לדאוג לו עכשיו.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10.

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו