פרשת הזמר והקטינה: אבי הקטינה שצולמה עם הזמר: "היא לא קשורה"

הרשתות החברתיות מלאות בבדיחות על הזמר, נערה צעירה מקבלת גידופים רק בגלל שהצטלמה איתו בעבר וגם הוא בעצמו כותב סטטוסים על הפרשה

מי צריך לחכות להסרת צו איסור פרסום בימינו? גלישה זריזה ברשתות החברתיות, בפורומים או אפילו סתם גילוי נוכחות בקבוצת הוואטסאפ הנכונה וכבר אתם מעורים בכל פרטי הפרשה המלאים וכמובן גם בשמו של הזמר שקיים לכאורה יחסי מין עם קטינות בתמורה לסחר חליפין זה או אחר. כן, תוכלו למצוא באינטרנט הכול, כולל שמות חבריו של הזמר המעורבים אף הם בפרשה, ואולי אפילו את שמותיהן של חלק מהנערות המעורבות בסיפור.


אז מדוע יש צורך להסתיר? מדוע בית המשפט עדיין מתעקש להסתכל על האש המכלה את שדה הקוצים ולומר שהוא שם עליה צו כאילו יש בכך דרך למנוע ממנה מלהמשיך ולהתפשט או להחזיר את הגלגל לאחור?


חמור מכך, לפעמים הצו גורם ליותר נזק מאשר תועלת. כך, באחת התמונות שעברו היום מסלולרי לסלולרי משל היו שוברי כניסה חינם לסרט החדש של אנג'לינה ג'ולי, תועדה נערה צעירה כשהיא מחייכת לצידו של הזמר המואשם בפרשה ושמה נקשר לשלו בעניין. כתוצאה, היא קיבלה אינספור גידופים והודעות קשות שנשלחו אליה בפייסבוק על מה שכביכול עוללה לו.


ברם אולם, היא כלל לא מעורבת בסיפור - לא מדובר באחת מאותן קטינות שפוצצו את הפרשה אלא רק בצעירה שכל חטאה הוא שהיא נראית טוב, ושגם היא רצתה פעם מזכרת ממפגש או שניים עם אותו סלב כשזכתה להיתקל בו. היום, היא נענשה בגלל אותו צו איסור פרסום שעודד את הרצת התמונה שלה באופן ויראלי מפה לאוזן ועל הדרך יצר חרושת שמועות על גבה של אותה נערה וחפה מפשע.

 

צפו בקטע המלא מתוך "ערב טוב עם גיא פינס" ושפטו בעצמכם

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10