פרשת הזמר והקטינה: ומה קורה בחו"ל?

ישראל לא המציאה את הגלגל. בזמן שאצלנו פרשת הזמר והקטינה עדיין נמצאת בשלב החקירה, בעולם היו מקרים בהם זמרים מפורסמים ניצלו את הכוח ואת המעמד וניהלו יחסים לא ראויים עם מעריצות

הסקנדל האחרון המערב מפורסם וקטינה פורסם ממש לאחרונה. באמצע העונה של דה וויס ארה"ב, הזמר סי לו גרין, אחד מהמנטורים של התוכנית, הואשם שהכניס אקסטזי למשקה של בחורה ואז אנס אותה. בחודש שעבר, למרות שסי לו זוכה מאשמת האונס, התובע המחוזי החליט להגיש נגדו אישומים בגין אחזקת הסם. הדיון הבא במשפטו יתקיים בשבוע הבא. מבוכה ענקית לרשת NBC אשר עלולה לראות את אחד הכוכבים הגדולים שלה נכלא לארבע שנים.

 

גם כוכב ה-R&B, אר. קלי, עמד במוקד כמה פרשות קשות. כשהיה בן 27 התחתן בסתר עם הזמרת אלייה, בת חסותו שהייתה רק בת 15. לאחר שהוריה גילו את דבר החתונה, הם מיהרו לבטלה. בהמשך הגיעה לכלי התקשורת קלטת בה אר. קלי קיים יחסי מין עם מעריצה קטינה. לאחר שש שנות משפט הוא זוכה לאחר שהמושבעים לא השתכנעו שהגבר המופיע בקלטת הוא אר. קלי. כוכב גדול הוא כבר לא.

 

ואיך אפשר לשכוח את מייקל ג'קסון אשר בשנות התשעים שילם מיליונים למשפחתו של ילד בן 13 שטען שג'קסון עשה בו מעשים מגונים. בעקבות סרטו התיעודי של העיתונאי מרטין באשיר בו ג'קסון החזיק ידיים עם ילד בן 13 וסיפר כיצד הוא מארח ילדים ללינה משותפת, נפתחה חקירה נגד הזמר, הוא הועמד למשפט, זוכה מכל הסעיפים של התעללות מינית בקטינים אבל הדימוי הציבורי שלו נסדק לנצח.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10


לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו