האירוע של השנה: הצצה למסיבה המפוארת של ניקול ראידמן

1,200 אורחים, 150 מלצרים, 80 אנשי הפקה, 50 דוגמניות, 49 מאבטחים, 40 ברמנים, 30 רקדנים, 15 מצלמות, 4 שמלות, 3 מטוסים פרטיים ואחת ניקול ראידמן. כך נראית בועה

כו-לם דיברו על המסיבה הגדולה שניקול ראידמן ערכה השבוע וכמובן, גם אנחנו היינו שם.

 

היינו ובהינו בתדהמה בשמלת הטווס של ניקול ראידמן. "היא עולה יותר ממה שאני יכולה להרשות לעצמי אפילו", מודה ראידמן ומגלה שמדובר בשמלת מוזיאון של מוגלר משנת 1992 אשר לדבריה, לא נסגרה על ביונסה. "כמובן ששלחו את זה לניקוי יבש לפני שלבשתי את זה", היא אומרת.


ראידמן מספרת שעל האירוע הזה עבדו 700 אנשים במשך שלושה ימים. "צנוע, מאוד צנוע", היא אומרת בחיוך קטן.

 

השפע חסר תקדים ומתגלה במקומות פחות צפויים כמו תחבושות היגייניות בשירותי הנשים או שמה של ניקול שמופיע על עניבות המאבטחים. האורחים, כצפוי, הגיעו בקוד לבוש מחמיר. הגברים בחליפות והנשים, בילו את רוב היום, בהכנות לנשף.

 

האירוע הזה כל כך מופרך שאפילו ההערות הציניות על המצב בחוץ, הן קלישאה של התקשורת. "אני עובדת קשה, זה לא נופל לי מהשמיים. אין לי כספומט בבית, בן הזוג שלי הוא לא הכספומט שלי. זה שלי, זו ההצלחה שלי, זה השאיפות שלי, זה החלומות שלי שאני מגשימה אותם לעצמי ואני הולכת עם זה עד הסוף. אני לא יודעת לעשות חצי", טוענת ראידמן.

 

ומיהו בן זוגה? מיכאל צ'רנוי, האוליגרך הרוסי בן ה-61, הוא בן זוגה של ניקול ראידמן בת ה-26. מלך מכרות האלומיניום של ברה"מ לשעבר שידו בכל - מפחם ועד טלפוניה. שמו שורבב לחקירות בינלאומיות, הונו מוערך בהרבה מאוד מיליארדי יורו, אבל מי סופר?

 

אבל כל האירוע הזה הוא רק חימום לקראת הדבר האמיתי: אם רשות השידור לא שולחת את ניקול ראידמן לאירוויזיון, היא כבר תפיק לעצמה אחד ותבצע ארבעה שירים על הבמה.

 

צפו בקטע המלא.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10


לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו