מירי בוהדנה מדברת על החיים לצד בבו קובו

למירי בוהדנה יש את אחת ממערכות היחסים המסקרנות בביצה. היא לא התחתנה עם איש עסקים צעיר ופוטוגני כנהוג בעולם הדוגמנות. בבו קובו, בן זוגה ב-11 השנים האחרונות, בעל עבר מעורפל, לא צעיר ובכלל נשוי. מה שכן, הרבה כסף יש שם

כבר 11 שנים שמירי בוהדנה מנהלת מערכת יחסים זוגית עם איש העסקים בבו קובו. הוא מבוגר ממנה בהרבה שנים ונשוי, אבל בוהדנה, שמצטלמת בימים אלו לקמפיין תכשיטים חדש, מספרת שהוא גבר החלומות. "בבו אלוף במחוות, הוא מכין ארוחות ערב, מפנק ומטפל, עושה דברים קטנים שיכולים הכי לרגש", אומרת בוהדנה.

 

למרות שברור שמדובר באדם עם הרבה מאוד כסף, בוהדנה טוענת שזה דווקא לא העניין: "הוא לא כל יום חוזר עם תכשיט, יש בילויים מגניבים, טיולים משותפים, זה מה שהוא עושה לי בלב". נכון שזה נדוש לדבר שוב על הגזרה שלה אחרי שלושה ילדים אבל תודות לכמה סרטונים שעלו לאחרונה לרשת, אפשר לפחות להתנחם בזה שהיא עובדת בשביל העניין קשה :"מאמן הכושר ביקש ממני לצלם את התרגילים כדי להעלות לפייסבוק שלו ומשם הכל היסטוריה אני עובדת קשה מתאמנת בשיא המוטיבציה" מודה בוהדנה.

 

ויש לה גם מסר למעריצים: "אם אני חלילה מתנהגת בחוסר סבלנות למי שמבקש להצטלם איתי, זה לא כי אני מכשפה, זה כי הילד שלי לא מרגיש טוב עם זה, מי שלא מבין את זה אז חבל".

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10