29.08.2018

09:39

 מעיין ואביחי הכי מתוקים בעולם
מעיין ואביחי הכי מתוקים בעולם,
אור גפן

מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה (שוב) מככבים בקמפיין זוגי

רכילות עסקית: השניים הצטלמו לקמפיין שהמסר מאחוריו: אתה חזק יותר כשאתה בזוג, בסינמטק בתל אביב נערך ארוע חגיגי להשקת הסדרה "בת אל הבתולה" ומתחם עיצוב חדש נפתח

קמפיין WE ARE TWO

 

מתחם האירועים ג'ונה בנתניה אירח אמש בשיתוף פעולה עם חברת לייבל מ. ערב מרגש של מכירה פומבית של קמפיין זוגי

אשר הגו ורקמו אותו יחדיו בדמות סדרת צילומים עבור קמפיין שהמסר מאחוריו: אתה חזק יותר כשאתה בזוג - WE ARE TWO.

 

הצלם תום מרשק צילם מס' זוגות מובילים בתעשיית הבידור הישראלית שנרתמו לעניין: דביר ועירית בנדק, סופיה מצ'טנר ואחותה ניקול, רונית ואירית מטיאס, ג'ני צ'רוואני ואמלי – הבת שלה, קים אור אזולאי ואמה, מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה, ציפי רומנו ורומיאו – בנה, ג'קי אזולאי וישראל – בעלה, מורן מזור ואירה דולפין, רונן אור צרפתי וספיר בן רובי – מיוצגת שלו.

 

את הערב הנחה השחקן דביר בנדק וכל ההכנסות מערב זה נתרמו קודש לעמותת "לב אוהב"- המטפלת בילדים ונוער בסיכון. סה"כ נתרמו בערב זה כ-30,000 ש"ח.

 

 היוש סופיה מצ'טנר

היוש סופיה מצ'טנר (אור גפן )

 

 

 

אירוע חגיגי של בת אל הבתולה 

 

השבוע נערכה בסינמטק אירוע חגיגי של בת אל הבתולה הדרמה הבאה מביתHOT  בידור המבוססת על הסדרה האמריקאית המצליחה "ג'ין הבתולה". לאירוע הגיעו הכוכבים: משי קליינשטיין (המככבת בתור בת אל), מאור שוויצר ותום גרציאני(שיגלמו את מושאי האהבה של הגיבורה), דניאל גל (שנכנסת לנעליה של יעל גרובלס מהגרסה האמריקאית), שיפי אלוני ורובי פורת שובל (שמשחקות את אמא וסבתא של הגיבורה, בהתאמה) וכן לידור אדרי, מיכל גבריאלוב ואופק פסח. השחקנים הרימו כוסית לקראת תחילת הצילומים ועלו על הבמה להקראה ראשונה של טקסטים מהעונה.

 

 היוש לקאסט

היוש לקאסט (אור גפן )

 

 

 

פתיחת בית העיצוב החדש של Golf & Co

 

רגע לפני החגים, אפי רוזנהויז, יו"ר הדירקטוריון ורביב ברוקמאייר, מנכ"ל קבוצת גולף השיקו היום את הבית חדש לעיצוב של Golf & Co ברחוב הלח"י בבני ברק, שיחליף את המתחם המיתולוגי בהדר יוסף. בחנות הדגל החדשה הושקעו כ-6 מיליון שקלים והיא מתפרסת על פני 3 מפלסים, בשטח של כ-1050 מ"ר.

בנוסף הכריזו השניים על הרחבת תחומי העיצוב בחנויות הרשת גם לקולקציות של אהילים, ריהוט, וילונות ושטיחים.

 

לצד זאת תשיק בחנות הדגל החדשה שיתופי פעולה בלעדיים בתחומים שונים: שת"פ עם המעצבת הישראלית הבינלאומית Nonna Peppy, קולקציית כלי האוכל של רוברטו קוואלי וכניסה לעולם הקפה עם ליין מכונות קפה, אקססוריז ופולים של המותג היוקרתי JURA.

 

 מתרגשים מפתיחת החנות

מתרגשים מפתיחת החנות (עופר חן )