BETA

28.08.2018

15:17

 פאן, פאן, פאן
פאן, פאן, פאן,
אינסטגרם

מי האשים את מאיה ורטהיימר בביזוי הקודש?

כוכבת הרשת המצחיקה העלתה לאינסטגרם סרטון ובו היא רוקדת עם חברה לשבאבניקים אורי לייזרוביץ', בזמן שהוא לובש טלית וברקע שיר של בוני אם

מאיה ורטהיימר הפכה לגורו ובין הראשונות בישראל שהבינו איך להשתטות באינסטגרם ולעשות מזה גם קריירה רצינית. הגולשים עפים על הוייב של הג'ינג'ית התזזיתית ו 90,000 עוקבים הם ההוכחה הבלעדית לכך. אבל מה לעשות, שאי אפשר לרצות את כולם ולפעמים בדרך להומור ולצחוקים, יש כאלו שלא תמיד מתחברים.

 

אז על מה מדובר אתם שואלים? ורטהיימר, שהשתתפה בעונה הראשונה של הסדרה "השאבבניקים" ושיחקה שם בחורה חרדית גאונה בתורה, צילמה וידאו עם אורי לייזרוביץ', שמחזר אחריה בסדרה. בסרטון, הם לבשו בגדים חרדים בתוספת טלית ורקדו לצלילי להקת הדיסקו של שנות ה- 70 - בוני אם. 

 

לצד תגובות חיוביות היו כאלו שהתעצבנו וכתבו: "זה ביזיון לרקוד ככה עם הטלית", "למה לעשות ביזיון עם הטלית, תנסו לכבד אנשים מאמינים ממש אכזבה לעם היהודי שיש אנשים כאלה שהם חלק מאיתנו", "מאיה אוהבת אותך מאוד, אבל להשתמש בטלית זה קצת מוגזם. ואני חילונית ועדיין חשה באי נוחות".

 

מאיה ששמה לב לסערה אצלה בחשבון, מיהרה להתנצל: "חברים יקרים. וכן כל ישראל חברים☺אני מבקשת סליחה אם משהו נפגע מהשטויות שלנו! לא הייתה שום כוונה לפגוע או לזלזל. רק אהבה".

 

ואותנו בכלל מעניין מתי סוף סוף תהיה עונה שנייה. 

 

 

We are back ?!? @shababnikim @orilaizer

A post shared by Maya Wertheimer (@mayawertheimer) on