משטרת האופנה: אפרת גוש מפשלת

מי היה מאמין שכוהנת האופנה הגדולה תהפוך למגזימה הצעקנית שהיא היום. וגם: דורין מפרגנת ליובל בנאי, אבל אפילו השירה של שלומי שבת לא מצליחה להשכיח ממנה את איך שהוא נראה

מה הדבר שהכי בולט אצל חזאיות? הן תמיד לבושות נורא. לפעמים כל שנותר הוא לתהות זה אם יש להן בכלל מלבישה. וזה שנעמה איזנברוך הצליחה להתלבש מחוץ לאולפן אפילו עוד יותר גרוע מבדרך כלל, זה באמת חתיכת הישג.

 

לג'יליאן מור דווקא הייתה כוונה טובה, אבל כשאת בגיל 52 ושמה קצוץ על גרביטציה זו בעיה. מחוך היה פותר כאן את עניין מפולת החזה. מבאס לדעת שזו שמלה של שאנל. כשרואים את שני פרידן מבינים שלאביב גפן בבית כנראה יש ניילונים על הספות. המלכה של מלך הרוק הישראלי היא למעשה פולניה לא קטנה. כולם זוכרים את היוקו של ג'ון, את הג'רי של ג'אגר, אז למה רק אנחנו מקבלים את הגרציה של גפן? חולצה מכופתרת, מחרוזת מיושנת, חצאית הדוקה? נו באמת.

 

אפרת גוש התחילה בתור בחורה מגניבה אבל הטוויסט שלה הפך להגזמה. היא נראית כמו הכלאה בין ג'ון טרבולטה לאוליביה ניוטון ג'ון, גוש, שחררי את הראש, ואת הפפיון. כשנערת האולפנה פוגשת את אביב גפן, ואביב גפן נהיה אורנה דץ ומחליט לעשות לה מהפך, זה נראה רע. כך מוסבר המראה החדש של אופיר בן שטרית: מצד החתן, נוצות ונצנצים, מצד הכלה צלליות בצבע תכלת וורוד מטאלי. אביב, לעשות למישהו מייקאובר זה אומר שהאישיות שלו תצא החוצה, ולא שלך.

 

בשבוע שעבר לדורין היה מה להגיד לשלומי שבת וכעת הוא מגיב בשיר שהוא מקדיש לה, ומבקש שתלביש אותו. דורין מסכמת: "גם אני אוהבת אותך, אבל לפני שאתה מוכר כל דבר אתה מוכר את איך שאתה נראה, אולי תשתדל יותר?" נקווה ששבת יפנים את המסר. לעומת זאת, דורין ממש מרוצה מיובל בנאי, מינוס חולצת החתן. מריון קוטיאר לבשה שמלת בונבוניירה מהממת עם כיסים שקנו את דורין. ובמקום הראשון: ג'נוארי ג'ונס עם שמלה קצת פחות שגרתית של מעצב סינגפורי פחות מוכר. השילוב בין השחור לבן והתסרוקת הגבוהה פשוט הורס.

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו