15.05.2018

22:26

עושים בושות: הפדיחות במשפחה של מייגן מרקל ערב החתונה

האבא מסדר לעצמו צילומי פפראצי, האח למחצה קורא לנסיך הארי לבטל את החתונה לפני שיהיה מאוחר מדי - וזה לא הכל. רק שהחופה תעבור כמו שצריך

עוד לפני שהשחקנית מייגן מרקל פגשה את הנסיך הארי, הכלה המיועדת הייתה מפורסמת מהשתתפותה בדרמה הטלוויזיונית SUITS. כעת, הדרמות שמספקת משפחתה, ממש ערב החתונה המלכותית, לא היו מביישות אף טלנובלה. תומס מרקל, אביה של מייגן, נתן היום את ברכתו לגרושתו - אמה של מרקל להחליף אותו בשבת וללוות את הכלה לחופתה בשבת הקרובה, בטירת ווינדזור.הסיבה: שערוריה שפרצה בממלכה המאוחדת כאשר התברר שהאב השתתף בבימוי תמונות פפראצי שלו, כמובן תמורת סכום עַתק של מאה וארבעים אלף דולר, לקראת החתונה. התמונה שבה הוא מעלעל בספר תמונות של בריטניה באינטרנט קפה במקסיקו - לא באמת צולמה באקראי. 

 

וזו רק הטרייה שׁבשרשרת שערוריות שסיפקה משפחת הכלה לאחר הטעַנה המפקפקת שאביה לא ישתתף בחתונתה כיוון שלקה בהתקף לב, באה סערת האחים למחצה שלא הוזמנו – כיוון שהם מסוכסכים עמה. אחיה טום ג'וניור אפילו הפציר בנסיך הארי לבטל את החתונה - "לפני שיהיה מאוחר מדי". 

 

בעוד הדרמות המשפחתיות בעיצומן, נמשכות במרץ ההכנות לחתונה עצמה בשבת. לפחות החופה, מקווים בבריטניה – תעבור בלי תקלות או מבוכות לא מלכותיות בעליל.