BETA
ראיון אמוציוניאלי
ראיון אמוציוניאלי
,מתוך ABC

ברוס ג'נר הודיע רשמית: "אני אישה"

בראיון אמוציונאלי במיוחד עם דיאן סוייר מרשת ABC טרף ברוס ג'נר את כל הקלפים כאשר שפך את ליבו וסיפר הכל על תהליך שינוי המין שהוא עובר בשלושים שנה האחרונות

16.9 מיליון אמריקאים צפו אתמול בתוכנית 20/20 של דיאן סוייר, בה מספר ברוס ג'נר לראשונה, שהוא עומד להפו לאישה. בריאיון המאד רגשי, סיפר ברוס שהגוף שלו הוא של גבר, אך המוח שלו נשי כבר משנת 1980. כבר מגיל צעיר הוא נהנה ללבוש שמלות, אך למרות זאת הפנים את התחושה והפך לספורטאי אולימפי ב 1976.

 

הוא אפילו התחתן שלש פעמים. לפני שהכיר את כריס ג'נר, לפני 30 שנה הוא שקל לשנות מין. ברוס נטל הורמונים במשך חמש שנים להגדלת השדיים ואז הכיר את קריס. האהבה לקריס היפה והכריזמטית דחתה את התוכניות.

 

כבר שלושים שנה שיש לו שדיים
 

כבר שלושים שנה שיש לו שדיים(מתוך ABC)

 

"הבנים הגדולים הציצו לי במקלחת ושמו לב לשדיים"

באחת הנקודות הנמוכות ביותר שלו נמלט ברוס בן ה 65, לדנמרק על מנת לעבור שם שינוי מין ורצה לחזור לארצות הברית כהת'ר. במהלך הראיון ל ABC, הוא חשף שיצא לטיפול הורמונלי ואלקטרוליזה כדי להסיר את זקנו והשערות על חזהו כבר בשנת 1986.  "לקחתי אשטרוגן, שגרם לי לתופעות לוואי. אנשים לא מבינים איזה מזל יש להם שהם יכולים להיות פשוט עצמם".

 

השדיים שלו גדלו והבנים שלו, ששמו לב לזה יום אח כארש יצא מהמקלחת היו בשוק. אמם, לינדה תומפסון שקרה ואמרה שזה בגלל שהוא היה פעם ספורטאי שרירי.


עם זאת, הפחד גרם לו לעצור את התהליך והוא המשיך לתת נאומי מוטיבציה כגבר. מצד שני הודה ברוס, שאחרי כל ארוע כזה היה חוזר מלון, מסיר את החליפות ולובש שמלות. "הרגשתי כמו שקרן",  הוא אמר לדיאן.

שתי הנשים הראשונה והשנייה שלו ידעו על הסוד שלו. הגילויים הללו הטילו עומס על מערכות היחסים שלהם.

"כריסטי הייתה הראשונה לדעת," הוא סיפר על אשתו הראשונה, כריסטי קראונאובר. "אמרתי לה שאלה הם הבעיות שלי ואני מתמודד עם זה". היא מאד תמכה ואהבה, אבל האמינה שהיא יכולה לשנות אותי". לינדה תומפסון, אשתו השנייה, ידעה שזה משהו עמוק יותר.

באשר לקריס, ברוס גילה כי אשתו השלישית ידעה על העינוי הפנימי שלו מהרגע שהם התחילו לצאת בתחילת 1990. למרות זאת, הם התאהבו והיא תמכה בו. תוכנית הריאליטי של "משפחת קרדשיאן", שהכניסה לו מילונים לחשבון הבנק עצרה את התוכניות שלו, אך מצד שני תממן לו את כל שינויי המין.

 

 

 

מראה לדיאן סוייר את המלתחה הנשית
 

מראה לדיאן סוייר את המלתחה הנשית(מתוך ABC)

 

מה חושבת קים קרדישאן?

"בשנה שעברה כאשר הפפארצ'י ארבו לי בפתח הקליניקה של הרופא שלי, שעשה לי ניתוח קוסמטי באיברי הנשימה שקשור למעבר מזכר ונקבה, ניסיתי להתאבד. לאחר מכן התעשתתי והחלטתי, שלמרות הקושי אני הולך עם החלום ועוזר לטרנסג'נדרים להפוך לחלק מהקהילה. לפני כמה חודשים סיפרתי לבנותי. בהתחלה היה להן קשה עם העניין, אך כיום הן תומכות בי במאה אחוז. במיוחד קניה ווזט, שעמד לצידי לכל אורך הדרך"

 

ואכן קים קרדשיאן, קנדל וקיילי ג'נר- העלו כבר ברשתות החברתיות גילויי תמיכה ואהבה לאביהן. הראיון שהסתיים אחרי שעתיים הוא רק ההתחלה של הסיפור וברוס מצלם בימים אלו תוכנית ריאליטי, שתספר ותלווה את התהליך. משפחת קרדישאן, מאחוריכם.

 

  

 

גבר, גבר- זוכה במדליה ב 1976
 

גבר, גבר- זוכה במדליה ב 1976(Getty Images)

 

 

ברוס וקריס ב 1993
 

ברוס וקריס ב 1993(Getty Images)

 

 

נהג מירוצים שרירי ומסוקס
 

נהג מירוצים שרירי ומסוקס(Getty Images)

 

למה רז זלצרמן הקיא בחתונה?

איזה משקה יהפוך את הפגישה לרומנטית?

איפוא יוכי מהמירוץ למיליון מבלה?