בריטני מרפי הובאה למנוחות

השחקנית שהלכה לעולמה בתחילת השבוע הובאה למנוחות בבית עלמין בלוס אנג'לס בטקס צנוע לחברים וקרובי משפחה. עם זאת, אביה לא הגיע ללוויתה

השחקנית בריטני מרפי הובאה לקבורה אמש (חמישי) בטקס פרטי בו נכחו חברים ובני משפחה בבית העלמין פורסט לון שבלוס אנג'לס, כך מדווחות סוכנויות הידיעות. הכינוס האינטמי היה "מאוד נחמד ומאוד מכובד" סיפר השחקן אלכס בן בלוק, חבר קרוב של מרפי אף שימש בתור הדובר של משפחתה בכל הנוגע לטקס הלוויה שלה.

"יש כוונה לקיים באביב טקס זיכרון פומבי יותר שבו אנשים נוספים יוכלו להזכר ולשתף חוויות על בריטני, אבל היום משתתפת רק קבוצה קטנה של אנשים שהיו קרובים אליה", אמר בן בלוק לאתר E! Online.

על פי הדיווחים, בלוויה לא נכח אביה של מרפי, אנג'לו ברטולוטי בן ה-83 שמתגורר בפלורידה, לדבריו, הוא נמנע מלהגיע מכיוון שלא רצה לראות אותה במצב כזה, בהתייחס לכך שהיה צריך לראות את גופתה. ברטולוטי לא שוחח עם בתו מזה כשנה, ואף לא פגש את את בעלה, התסריטאי הבריטי סיימון מונג'ק, לו נישאה בשנת 2007.

מרפי הלכה לעולמה ביום ראשון האחרון כתוצאה מהתקף לב, זאת חרף השמועות לפיהן המוות נגרם בשל שימוש בסמים, הפרעות אכילה ונטילת תרופות ללא מרשם. אביה סיפר לצהובונים האמריקנים ביום רביעי האחרון כי ככל הידוע לו, בתו לא סבלה ממחלות חריגות: "היו לה כמה בעיות, אבל שום דבר רציני, אמה שרון מעולם לא אמרה לי משהו על זה, והיא בהחלט לא סבלה מהסתמינים שתוארו בכלי התקשורת", הוא סיפר.

בבית העלמין בו נקברה מרפי, שזכורה מהשתתפותה בסרטים "קלולס" ו"8 מייל", נקבר גם מלך הפופ מייקל ג'קסון, שהלך לעולמו בקיץ האחרון.

>>> בריטני מרפי הלכה לעולמה
>>> גל השמועות: מה גרם למותה של בריטני מרפי