קיפר סאת'רלנד מסגיר את עצמו

כוכב "24" החשוד בתקיפה של מעצב אופנה בערב הגאלה של מוזיאון המטרופוליטן, עשה את המעשה האחראי והסגיר את עצמו למשטרת ניו יורק לעיני המצלמות

בתפקידו כג'ק באוור בסדרת הלהיט "24", קיפר סאת'רלנד הוא סוכן על שכבר מת וקם לתחיה, מנצח את הרעים בכל מחיר ותמיד אבל תמיד, צודק בסופו של דבר. בחיים האמיתיים לעומת זאת, סאת'רלנד ממשיך למצוא את עצמו בצד הלא נכון של החוק.

אתמול הוגשה נגד השחקן תלונה על כך שתקף (בנגיחת ראש, לא פחות) לכאורה מעצב אופנה באחת מהמסיבות של אירוע הגאלה האופנתי שהתקיים במוזיאון המטרופוליטן. כשהוא לבוש במעיל שחור ונושא מטריה, הכוכב בן ה-42 הסגיר את עצמו אתמול בארבע אחר הצהריים למשטרת ניו יורק ונעצר באשמת תקיפה מדרגה שלישית.

אחרי הצילום ולקיחת טביעות האצבע, יצא סאת'רלנד ממשרדי המחוז מלווה בעורך דינו. הוא לא ענה לשאלות התקשורת אך נופף לצלמים ולקהל בטרם נבלע במכוניתו. יהיה עליו להופיע מול שופט בחודש הקרוב. העונש המירבי שיוכל לקבל הוא שנת מאסר ואלף דולר קנס.

סאת'רלנד מואשם בכך שנגח במעצב האופנה ג'ק מקולו אחרי ויכוח בשעות הבוקר המוקדמות של יום שלישי. סאת'לנד הפך לכאורה את הויכוח לפיזי אחרי שהמעצב התנגש בטעות בשחקנית ברוק שילדס.

משטרת לוס אנג'לס הודיעה שיש בכוונתה לחקור האם הפר סאת'רלנד את המאסר על תנאי בו הוא נמצא אחרי שנתפס נוהג בשכרות ואף ריצה 7 שבועות בכלא. במידה ויימצא שאכן הייתה הפרה של התנאים, ייגזר לו עונש מאסר נוסף.