קלטת הסקס של כריסטינה אגילרה

הייוש, וואיט טראש: כריסטינה אגילרה הצטרפה לשורה ארוכה של פרחות הוליוודיות שיש להן קלטות סקס. הקאטצ'? כריסטינה איבדה את המצלמה שלה, שם נמצא המידע המפליל. אופסי, דייזי

אחרי שנצפתה מתחרמנת בטירוף בתוך הלימוזינה שלה עם חברה הכעור, מת'יו, תוך כדי שהנהג שלה עושה פרצופים מבועתים של "אני חייבת להחליף עבודה", מתברר כי כריסטינה אגילרה נכנסה ממש בשבועות האחרונים לפנתאון הפרחות ההוליוודיות שאוטוטו באינטרנט הולכות להסתובב תמונות שלהן עושות נעימים לבן הזוג. אגילרה, ששהתה עם מת'יו בפאריז לא מזמן וצילמה איתו תמונות אינטימיות מאוד במהלך הסקס, שכחה לקחת את המצלמה יחד איתה כאשר חזרה לארצות הברית, ועכשיו המצלמה (ויותר חשוב - התמונות) נגנבו.

 

אתר "הדיילי מייל" מדווח שבין התמונות, שכבר הגיעו לידיים של לא מעט נשמות טובות ועכשיו נמכרות לאתרים ומגזינים שמוכנים לשלם הכי הרבה כסף, יש תמונה של כריסטינה מחקה מין אוראלי על בננה. קלאסי.

 

ואנחנו לא מבינים איך אגילרה לא למדה משבעים מיליון הנשים שהגיעו לפניה (פאריס הילטון, פמלה אנדרסון ועוד רבות וגרועות), ופשוט לא הצטלמה בצורה פרובקטיבית מלכתחילה. אין שכל אין דאגות? בולשיט. 

>>> כריסטינה אגילרה מתחרמנת

 

>>> ליהיא גרינר מתחרעת על בגדים של H&M

 

>>> אלה רן שולתתתת