אלה רן זכתה בתואר מלכת היופי לשנת 2011

הצעירה מהרצליה שמשמשת כפקידה בחברת הייטק, ירשה הלילה (שלישי) את השרביט (והכתר. והתואר) משביט ויזל, המלכה היוצאת. מזל טוב, בייב

תגידו מזל טוב לאלה רן בת ה-21 מהרצליה, מלכת היופי החדשה של ישראל לשנת 2011. רן, שגובהה 1.82, הרשימה את השופטים לאורך כל הדרך, גברה על 19 היפהפיות האחרות והסתמן שאף הייתה הפייבוריטית של הקהל והשופטים במהלך התחרות. רן היא בוגרת מגמת ביולוגיה, שירתה בצה"ל כמפקדת והעידה במהלך השידור כי בשבילה, להיות מלכת היופי של ישראל הוא לא פחות מחלום (ושאמא שלה אומנם תומכת, אך בהחלט לא הייתה מאלו שלוחצות על בנותיהן לממש את החלום הישן). היא תנטוש את עבודתה כפקידה ותתחיל לעשות חיל ולייצג אותנו בעולם כבר בשבוע הקרוב.

 

המלכה הנכנסת קטפה את הכתר משביט ויזל בת ה-21 מקיבוץ בארי, שזכתה בתואר בשנת 2010, בעודה חיילת בצה"ל. 

 

השידור הועבר על ידי הדוגמנית הילה נחשון והקומיקאי שלומי קוריאט ("מה קשור"). סגל השופטים כלל את העיתונאית דנה ספקטור, השחקנית-דוגמנית יעל בר זוהר והדוגמנית הבינלאומית (סלאש שחקנית, יש לציין), מורן אטיאס.

למקום השני הגיעה קים אדרי בת ה-18 משדרות, לאחר תחרות צמודה מאוד. כמו כן, למקום השלישי הגיעה בר מרום מראשון לציון, שהרשימה בתשובתה לשופטים כאשר נשאלה מה תספר על הישראלים במידה ותייצג אותנו בתחרות מיס עולם. למקום הרביעי הגיעה, באופן מפתיע, הפייבוריטית, קים אקאפי בת ה-18 וחצי מתל-אביב, שזכתה בכמות הלייקים הגבוהה ביותר בפייסבוק לפני התחרות והרשימה את הקהל עוד לפני התחרות.

בניחוח וינטאג': לינור אברג'יל, מלכת היופי של שנת 2008 (ומיס עולם), מתקרחנת בחתונה של עדי כהן

 

השופטת המהממת: מורן אטיאס עושה קצת שופינג לפני התחרות