לויקטוריה בקהאם יש בת

אחרי שלושה בנים זכרים עם הבעל, דיוויד בקהאם, ויקי הולכת להביא לעולם תינוקת ממין נקבה. מה יש לבקהאם האב לומר על כך? כרגיל, רק שטויות

זהו לא סוד שויקטוריה בקהאם, פעם פוש ספייס והיום שלד מנותח בפני עצמה, רצתה בת הרבה מאוד זמן. למעשה, לאחר שהביאה לכדורגלן דיוויד בקהאם לא פחות משלושה בנים זכרים (העונים, לצערם, לשמות ברוקלין, רומיאו וקרוז), החליטה ויקי שהיא לא מסתפקת בעדר הילדים שיש לה בבית והלכה על סיבוב רביעי. רק לפני חודשיים הסכימו הבקהאמים להודות שויקי נמצאת בהיריון רביעי, ואמש סוף כל סוף עשה דיוויד בקהאם האב סוף לספקולציות ואישר: "ויקטוריה ואני מצפים לילדה בת".

 

והנה ההודעה המלאה שנמסרה ממר בקהאם (נשבעים שלא נגענו): "ברור שאנחנו מאוד ברי מזל להיות בהיריון בפעם הרביעית, וזוהי הפעם הראשונה שאני הולך לומר זאת: אנו מצפים לבת. אנחנו עדיין בשוק. כאילו, אחרי שלושה בנים, אתה, כאילו, מצפה לבן רביעי. לכן, לגלות שזאת תהיה ילדה קטנה זה, כאילו, מפתיע, אבל אנחנו מאושרים עד השמיים".

 

כל מה שנותר הוא לקוות שויקטוריה לא תחליט למסמר לביתה הפעוטה עקבים כבר בגיל שבועיים, ולנסות לשכנע אותה למדוד מכנסי עור לפני שתגמל מחיתולים. כך או כך: מזל טוב.

>>> הבקהאמים מוזמנים לחתונה של ויליאם וקייט

 

>>> והנה הם שוב טורחים להזכיר לכולנו כמה הם מאוהבים