נס פח

הדייט של טרנטינו ודניאלה פיק? הפטמה השובבה של רוני דואני? או הקאמבק של בר וליאו? שדרגנו לכם את החנוכה עם מצעד הניסים הגדולים של 2009

השנה האחרונה סיפקה לא מעט ניסים למפורסמי ארץ הקודש - ולרגל החנוכה החלטנו לרכז לכם את החמישה הבולטים ביותר, שגורמים לכל פח שמן להתפדח ולרדת למחתרת.

5. נס האח הגדול VIP - במקום החמישי והמכובד מתנוסס אמיר פיי גוטמן, עם נס האח הגדול VIP שהתרחש לפני מספר חודשים, אותו ניתן לסכם, מבלי להיכנס לפרשנות אישית, בציטוט: "הגיע לתוכנית כדי לשקם את הקריירה המדשדשת שלו" (על החתום, ד. מליץ). אין אנו מטילים ספק בעמלו הקשה של פיי (שברשותכם יקרא פיי מעתה והלאה) עוד לפני כניסתו לבית האח הגדול, אבל הוא לא באמת תפס את אור הזרקורים, לפחות לא כמו חבריו מאיה בוסקילה והאחיות פיק. אומנם פיי לא זכה בעונה, ותכל'ס גם לא ממש התקרב, אבל האש בינו לבין זוכה העונה דודי מליץ העמידה אותו בעמדה לקאמבק רציני, ע"ע השופט החדש ברוקדים עם כוכבים, החתונה המסוקרת, ואף בדרך פלא, שחרור סינגל חדש-חודשיים בלבד לאחר תחילת התוכנית. אנחנו בשוק.

4. נס הממזרים - את המקום הרביעי מחזיקה בגאון דניאלה פיק. לפני כשלושה חודשים הגיע לארץ במאי שאולי חלקכם מכירים, בחור נחמד בשם קוונטין טרנטינו, שנחת בישראל כדי להשתתף בפריימירה של סרטו החדש "ממזרים חסרי כבוד". אף אחד לא יכל לנחש את טיב המטען שיקח עימו חזרה לאל.איי. במהלך ביקורו הקצרצר, הכיר טרנטינו את פיק, ובדרך לא דרך התפתח שם איזה משהו, שמבחינת כל הצהובונים (מקומיים ומעבר לים) הוגדר כזוגיות. כמובן שהמדיה המקומית איבדה את הצפון בעקבות הרומן ההזוי ביותר מאז אורלי ויינרמן ובנו של מועמר קדאפי, וסיפורים, סיקורים ותמונות פפראצי של השניים החלו לצוץ מכל עבר. בד בבד, סוכנה של הפיקייה קפץ מיד והימר כי מניותיה קפצו פלאים בעקבות הרומן המתוקשר. אז תעשו לנו טובה, תרימו לבחור טלפון ותשאלו אותו מה מצב המנייה כיום, משום ששבועיים אחרי כל הטירוף, הבמאי הזריז הגיע עם איזו שחרחורת לאיזו פרימיירה ועשינו קאט לפנים. חבל, כמעט.

3. נס בר - המקום השלישי שלנו הוא טיפה בעייתי, ולכן נסייג אותו כבר בהתחלה. אנחנו לא יודעים בוודאות האם בר רפאלי ולאונרדו דיקפריו אכן חזרו להיות יחדיו, מכיוון שכמוכם בדיוק, אנחנו ניזונים משמועות מעבר לים ומסך ברזל של "אין תגובה" מצידה של אמאל'ה ציפי. אממה, רק לשם הדיון, אנחנו נניח שאכן הפאוור קאפל המטורף הזה ישר את ההדורים - ליאו הבטיח להתמסד, בר הבטיחה להמשיך להיראות מעולה בביקיני, ונחתם שם סוג של הסכם שלום. חזרתם של השניים האחד לזרועות השנייה הוא נס גדול ש(אולי) היה פה, משני הכיוונים. מצד אחד, רומן עם כוכב הוליוודי לא יכול להזיק לקריירה הדוגמנות/משחק הבין לאומית של רפאלי, ומצד שני גם לליאו לא יזיק רומן מתוקשר עם הפצצה כחול-לבן שלנו.

2. נס חולצת הפלאים - אנחנו מתקרבים למגה-נס, ולפניכם הראנראפ, המקום השני. אנחנו מודים, היה לנו קשה לבחור בין שני המקומות הראשונים, אבל זרמנו דווקא עם רוני סופרסטאר דואני, בתקרית הניפל-גייט לפני כחודש. להזכירכם, הזמר עידן יניב ערך מסיבת יומולדת אליה הגיעה דואני בחולצה פחות שחורה ממה שהיא חשבה, ובסיועם הנדיב של כמה פלאשים שובבים, ראינו לסופרסטאר את הציצי. חה חה חה. מדינת ישראל התעוררה להצפת ידיעות בדבר המחדל/מחווה (תלוי באיזה צד של הכרית אתם) של דואני, התמונות הוגדרו כשומרי מסך בכל איזור גוש דן, וילדים יצאו לרחובות כשהם עוטים טי-שירט'ס עם הדפס דדיה של הבלונדה. בצורה מאוד מפתיעה, לא הרבה לאחר התקרית המדוברת, נכנסה דואני לאולפן כדי לצלם את הקליפ לסינגל הבכורה שלה, לאחר "שתיקה" ממושכת מאוד. מיותר לציין את מספר הכותרות הרב שקיבלה הבחורה, את רמת החשיפה (נכון, אולי שלילית, אבל לפחות היא הכניסה את השם שלה לעיתונים סוף סוף) ואת הבאזז שנוצר סביבה, ובצורה מאוד "מקרית" ממש קצת לפני יציאת אלבום חדש. פאדיחה בתום לב או תעלול יח"צני, אתם תחליטו, אבל עדיין, נס גדול היה שם. ומוצק.

1. נס החודדה וזמיר הקסם - קבלו אותו, במקום הראשון המכובד - אתם אולי לא מכירים את השם, אבל בטוח תזהו את הפנים - הזמר הים תיכוני, מר תמיר גל. אנחנו חייבים להתחיל בפליאה רבתי, ולספר כי אנחנו ממש בשוק איך קרה ואף אחד במדינה לא הכיר את הזמר/שחקן/במאי גל עוד לפני חשיפתו בתוכנית האח הגדול (כן, שוב), כי אנחנו גדלנו על הקלאסיקות "שלום סיגל", "צעדים נואשים", "תני סימן חיים", ועוד המון שלאגרים קלאסיים. מעיין חודדה, שאת שמה אסור להזכיר שלוש פעמים רצוף מחשש שתופיע לנו בסלון ותושיב אותנו על מלפפון, נכנסה לבית האח הגדול ברוח סערה, וגם הודחה ממנו, רכובה על אותה רוח סערה, אולם לא לפני שהספיקה, תוך מספר ימים, לעלות את שמו של הזמר האהוב עליה לכותרות עם איזכורים רבים, שירת (אם אתם יכולים לקרוא לקולות האלו שירה) שיריו ואף הקדשת שיר מפורסמת מצד הבעל החמדמד מוטי. מזכיר לכם איזו דבורה שצריך להיזהר ממנה? ראיונות טלויזיונים, רדיופונים, אינטרנטים ואף תוכנית תיעודית על חייו צצו עלינו לטובה לא משנה לאן נלך, והשם תמיר גל נהיה מוכר, לא רק בפנים, וכפי שזה נראה כרגע, הוא פה להישאר, לפחות עד העונה הבאה של האח הגדול.