כריס בראון נתבע, שוב

הראפר ממשיך להסתבך, והפעם הוא בדרך לבית המשפט בעקבות תביעה של צלם פפראצי שטוען כי שומר ראשו של בראון היכה אותו לאחר שצילם אותו משחק כדורסל

כנראה שלא הספיק לו כל הבלאגן עם ריהאנה, כי כריס בראון, הראפר בן ה-20 מסתבך שוב. הפעם התביעה מגיעה מצלם הטוען שהוכה על ידי שומר ראשו של בראון.

רוברט רוזן תובע את בראון על תקיפה מצד שומר הראש שלו, לאחר שב13 במרץ צילם את זמר משחק כדורסל במכון כושר בלוס אנג'לס. רוזן טוען ששומר ראשו של בראון רדף אחריו לאחר שצעק עליו על צילום התמונה, ובעת הבריחה הוא נפל במדרכות. לאחר מכן, הוא מספר ששומר הראש תפס אותו ממכנסיו ותקף אותו פיזית.

לפי כתב התביעה, שהוגש ללבית המשפט בלוס אנג'לס, רוזן סובל ממספר פציעות, ועל כן הוא דורש פיצוי כספי שיכסה את ההוצאות הרפואיות ויפצה על הלחץ הנפשי שנגרם לו. בנוסף, הוא תובע את מכון הכושר על הזנחה ועל כך שעובדיו לא הגנו עליו.

עורך הדין של בראון, מארק גרגוס אמר לאתר People.com ש"זו תביעה חשודה וטפשית על ידי עוד צלם פפראצי שמחפש פרסום ומשכורת. הוא עשה זאת בעבר והפסיד. אנחנו נתמודד מול התביעה הזו בתקיפות". בתביעה, אגב, לא מצוין האם רוזן זימן את המשטרה לאחר המקרה, ומשטרת לוס אנג'לס טוענת שהמקרה אינו מוכר לה.