חדירה לפרטיות

חואניטה חושפת: פריס פורצת לתא הקולי של לינדזי, בריטני לא מסכימה שג'סיקה תנשק לה את הבטן ההריונית, מייקל ג'קסון מוכר את הג'ירפות שלו ושאר ירקות, וגם בהוליווד יש טעם נורא בלבוש

פריס הילטון פרצה לתא הקולי של לינדזי

החדשות המסעירות של השבוע: פריס הילטון אפילו יותר דפוקה ממה שיכולתם לחשוב. מסתבר שחברת כרטיסים טלפונית שמספקת תא קולי פיקטיבי ומספר חסום עבור סלבריטיז, העיפה את פריס מרשימת לקוחותיה. למה? ובכן, החברה נמנעה מלמסור פרטים מדוייקים, אבל שיחררה הצהרה שכוללת את המידע המרתק הבא: התא הקולי הסודי של לינדזי לוהן נפרץ כ-50 פעמים. ואז לאחר תחקיר קצר, הועפה פאריס הילטון מן השירות. מישהו רוצה לשחק בחוש-חש הבלש ולגלות מי האחראי על הפריצות ללינדזי?

בריטני סירבה שג'סיקה סימפסון תנשק לה את הבטן

אפשר היה לקרוא לזה "טיפשות בלי הפסקה". מפגש פסגה בין ג'סיקה סימפסון, מחוננת בחוש טאקט נדיר, לבין בריטני ספירס, מוח מבריק לכשעצמה. ג'סיקה מבקשת לנשק בפומבי את הבטן ההריונית והענקית של בריטני, והבריטני הדרומית עונה בחינניות " לעזאזל, לא!". עדים סיפרו שהג'סיקה מאוד נעלבה, נו, שוין.

מייקל ג'קסון עורך מכירת חצר

אם אתם נכנסים לצרות כלכליות, מה תעשו? כמובן, מכירת חצר. זה בדיוק מה שמייקל ג'קסון חשב, רק שבחצר שלו יש דברים משונים הרבה יותר מכמה זוגות אופניים ורהיטים שסבתא השאירה לו. ג'קסון ששקוע בחובות, החליט למכור את ביבר החיות שבחווה שלו בסנטה ברברה, שם הוא לא מתגורר מאז שהואשם בהטרדה מינית של ילדים. נכון לעכשיו, ג'קסון מציע למכירה את הג'ירפות והפילים שלו - לכל המעוניין, אפשר ליצור קשר עם ג'קסון, הוא רוצה 35 אלף דולר לזוג.

ג'ארד לטו אוהב נעלי "קרוקס"

חואניטה רק רצתה שתדעו שלא רק לכם הישראלים יש טעם נורא בנעליים. הנה גם ג'ארד לטו החביב בדרך כלל, השלים את המראה הנורא שלו, יחד עם איפור ערפדי ובגד שנראה כמו קונדום ויניל ענק, בנעלי "קרוקס" כעורות ומוכספות מהסוג שאתם כל כך אוהבים לעשות איתם ספונג'ה ואז לצאת איתם בערב.

האלק הוגן בספידו זרחני - איזה פחד...

אם כבר מדברים על אופנת עילית, אי אפשר להתעלם מבגד הים הזעיר והזרחני שלבש האלק הוגן לרחצה קטנה. בעיקרון, האלק הוגן הוא מין מאצ'ו-מאצ'ו שרומס כל מי שבדרכו. אבל עם בגד הים הקטנטן והמנופח הזה הוא נראה כמו אחד מיקירי הקהילה. וכשחואניטה אומרת "קהילה", היא לא מתכוונת לקהילת יוצאי קווקז.