ריס ווית'רספון נעצרה בגין התנהגות פרועה

לרשימת המפורסמות שביקרו בתא המעצר מצטרפת ריס ווית'רספון לאחר שהתחצפה לשוטר שבדק את מידת שכרותו של בעלה. בעלה אגב, נעצר בגין נהיגה בשכרות

ריס ווית'רספון היא כבר לא הילדה הטובה של הוליווד. השחקנית בת ה-37 נעצרה באטלנטה ביום שישי ביחד עם בעלה לאחר שהתחצפה לשוטר תנועה שניסה לבדוק את מידת שכרותו של בעלה, ג'ים טות'.

 

שוטר התנועה ציין בדו"ח כי מכוניתם של ווית'רספון וטות' לא נסעה בצורה ישרה על הכביש ולכן החליט לבדוק את הנוסעים. לפי הדו"ח, ווית'רספון יצאה מהרכב עוד לפני שהבדיקה החלה והשוטר נאלץ להורות לה לחזור למושבה. ווית'רספון יצאה פעם נוספת והשוטר הזהיר אותה מפני מעצר אם תמשיך להפריע לבדיקה.

 

בזמן הבדיקה, טענה ווית'רספון שאיננה מאמינה ששוטר התנועה הוא אכן שוטר תנועה והכריזה "אתה יודע מי אני? אתה עוד תגלה מי אני. אתה עוד תופיע בחדשות!". לאחר שבעלה לא הצליח ללכת בקו ישר, נעצרו השניים ושוחררו כעבור זמן קצר.

 

אמש (ראשון) שחררה ווית'רספון התנצלות רשמית על התנהגותה: "בבירור שתיתי משקה אחד יותר מדי ואני מתביישת עמוקות על הדברים שאמרתי", אמרה ווית'רספון, "זה היה בהחלט מצב מפחיד דאגתי לבעלי אבל זה לא תירוץ. הייתי חסרת כבוד לשוטר שרק עושה את העבודה שלו. אני מכבדת את המשטרה ואני מאוד מצטערת על ההתנהגות שלי".

היי, יש לנו טוויטר! בואו לקבל את הרכילות הכי חמה לפני כולם


>>> כל הכבוד תום: לירז צ'רכי בהיריון!

 

>>> צפו: ביונסה מותקפת במהלך הופעה בסרביה