אחותה החורגת של אנה פרנק מפתיעה: "כן, סביר להניח שהיא הייתה מעריצה של ג'סטין ביבר"

ימים ספורים לאחר שג'סטין ביבר הודה כי הוא מקווה שאם הייתה בחיים, אנה פרנק הייתה הופכת למעריצה שלו, הוא מקבל תמיכה מגורם מפתיע: אחותה החורגת של אנה פרנק

סערת ג'סטין ביבר ואנה פרנק מסרבת להסתיים.

 

כזכור, אליל הנערות הקנדי ביקר ביום שישי שעבר בבית אנה פרנק באמסטרדם והשאיר הערה מטרידה בספר האורחים: "אנה הייתה נערה נהדרת. יש לקוות שהיא היתה ביליברית". ההערה של ביבר גרמה לסערה גדולה ורבים טענו כי ביבר עבר את הגבול והתייחס לשואה באופן מזלזל. בנוסף, פורסמו באתרי הרכילות תמונות פפראצי שתיעדו את ביבר מתאגרף עם חבר במרתף ביתה של פרנק.

 

כעת נדמה שביבר יצליח להתחמק מהשערוריה הזו בשלום. אווה שלוס, אחותה החורגת של אנה פרנק שמוציאה בימים אלה אוטוביוגרפיה, הודתה בראיון לטלגרף הבריטי כי סביר להניח שאם אנה פרנק הייתה בחיים, היא אכן הייתה מעריצה של ביבר. "זה כל כך ילדותי. סביר להניח שהיא הייתה מעריצה שלו. למה לא? הוא בחור צעיר והיא ילדה צעירה שאהבה כוכבי מוזיקה וקולנוע".

 

שלוס ופרנק הפכו לאחיות חורגות בעקבות נישואי הוריהן לאחר מלחמת העולם השנייה. פרנק, מן הסתם, לא הכירה את שלוס כאחות חורגת ולמעשה, בזמן מלחמת העולם השנייה השתיים לא היו חברות קרובות אבל היי, העיקר שאנה פרנק לא הייתה סלינטורית. המעריצות של ביבר לא היו שורדות את זה.

היי, יש לנו טוויטר! בואו לקבל את הרכילות הכי חמה לפני כולם


>>> טום קרוז רכש לסורי מטוס לרגל יום הולדתה השביעי?

 

>>> ויהודה ונינט חגגו לסופי טייב יום הולדת 28 במסיבה גדולה