ילד רע: עשרות מעריצים נטשו את הופעתו של ג'סטין ביבר בלונדון

ג'סטין ביבר עלה לבמה בלונדון באיחור של שעתיים וגילה כי לא כל המעריצים החליטו להישאר באצטדיון. ככה זה כשיש שעת כיבוי אורות

מבוכה גדולה נרשמה אתמול (שני) במחנה ג'סטין ביבר לאחר שעשרות מעריצים נטשו בזעם את אצטדיון O2 בו הופיע אליל הנערות.

 

ביבר בן ה-19 עלה לבמה בשעה 22:35, באיחור של שעתיים וכמובן - עשרים וחמש דקות לפני שהמופע היה אמור להסתיים, ונדהם לגלות שרבים ממעריציו לא נמצאים במקומותיהם. בין אם מדובר בזעם על הכוכב שנתן להם להמתין זמן רב עד לתחילת הופעתו או בהורים מודאגים שלקחו את ילדיהם לישון משום שמדובר ביום חול, התוצאה הייתה זהה: מבוכה עבור ג'סטין ביבר.

 

בנוסף להופעות החימום של קרלי ריי ג'פסן וג'יידן סמית, עשרות אלפי המעריצים נאלצו להמתין במשך 45 דקות ארוכות ומייסרות בהן נשמעו שיריו של מייקל ג'קסון ורק לאחר מכן ביבר הואיל בטובו לפתוח את הופעתו. "זה מחפיר", סיפרה מעריצה ל-"Daily Mail", "כל כך הרבה ילדים נותרו שבורי לב כשנאלצו לעזוב את ההופעה. הם חיכו להופעה הזו שבועות ארוכים". ומה לגבי עלות הכרטיסים? יש כבר הורים שדורשים החזר כספי על הכרטיסים שעלו בין 320 ש"ח ל-385 ש"ח.

 

כצפוי בעידן האינטרנט, הרשתות החברתיות התמלאו בטענות ותלונות נגד הכוכב ומארגני האירוע וכעבור זמן מה צייצו אנשי האצטדיון שהם מתנצלים על העיכוב אולם לא מסרו מדוע התעכב הכוכב. נכון לעכשיו, ביבר עצמו מתעלם מהפיאסקו.

 

זו לא הייתה התקרית היחידה של ביבר בימים האחרונים. כזכור, ביבר טען בסוף השבוע כי יום ההולדת שחגג באנגליה היה יום ההולדת הגרוע מכולם בגלל תקרית במועדון.

 

45 דקות של שירי מייקל ג'קסון? שאלוהים יעזור לכולנו.

 

עדכון (5/3, 18:30):

 

ג'סטין ביבר העלה לחשבון הטוויטר שלו התנצלות ארוכה למדי: "לא התכוונתי לפגוע באף אחד וההגזמה בתקשורת לא מקובלת עליי. מערכת היחסים שלי עם התקשורת אף פעם לא הייתה קלה אבל אני מנסה. אני מקדיש את כולי למוזיקה ולמעריצים והלילה (שלישי) אופיע בזמן ואני מצפה להופעה מדהימה. איחרתי בארבעים דקות אתמול. אין לזה תירוץ ואני מתנצל. עם זאת, אני חושב שהייתה הופעה טובה ואני גאה בכך".

 

ועדיין - 45 דקות של שירי מייקל ג'קסון?

 

היי, יש לנו טוויטר! בואו לקבל את הרכילות הכי חמה לפני כולם


>>> קורסת? קייטי הולמס מפשלת בספינינג

 

>>> ונטלי דדון מככבת בביקיני סגול בקמפיין צרפתי