מצמרר: קים קרדשיאן הייתה ילדה מוכה!

בקטעים מיומנו של אביה המנוח של קים קרדשיאן נטען כי קריס ג'נר נהגה להכות את בנותיה והזניחה אותן בזמן שקיימה יחסי מין עם גברים צעירים

ואולי כעת הכל מובן.

 

הצהובון "In Touch" חושף קטעים מיומנו של רוברט קרדשיאן, אביה המנוח של קים קרדשיאן, בהם נטען לכאורה כי קריס ג'נר, אם המשפחה, נהגה להכות את בנותיה.

 

"קריס בעטה בקים והרביצה לה... קים הייתה היסטרית", כתב רוברט בדף שתוארך ל-24 באוגוסט 1989. בזמן זה, כידוע, קים האומללה הייתה רק בת 9 והוריה עדיין היו נשואים.

 

רוברט גם מתייחס לסטוצים שניהלה קריס במהלך נישואיהם. כך למשל טוען האב המנוח שאשתו לשעבר נטשה את בנותיה במשך שעות כשדהרה בין הסדינים עם כדורגלן בשם טוד ווטרמן. "היא לא משאירה מספר טלפון ליצירת קשר. לא אכפת לה! היא עזבה את הילדים וקיימה יחסי מין כל הלילה!", האשים האב. עשרה ימים מאוחר יותר, בדף שתוארך ל-25 בדצמבר כתב רוברט שבילה את חג המולד לבד עם ילדיו כי קריס פשוט לא הגיעה למקום.

 

אלמנתו של רוברט, אלן, אישרה את אותנטיות היומן וסיפרה לאנשי "In Touch" כי הוא נכתב בין השנים 1989-1990, השנים בהן נישואיו של רוברט לקריס התפרקו, וכי רוברט השאיר לה את היומן בצוואתו. רוברט מת ממחלת הסרטן בשנת 2003. מקורבים למשפחת קרדשיאן טענו כי כלל לא ידעו שהיומנים קיימים ושההאשמות מגוחכות ושקריות.

היי, יש לנו טוויטר! בואו לקבל את הרכילות הכי חמה לפני כולם


>>> בריטני ספירס שיחדה את האקס כדי שלא יחשוף את סודותיה

 

>>> דיווח: אנג'לינה ג'ולי בהיריון!