מביך: מכנסיה של ליידי גאגא נקרעו על הבמה

הזמרת התפוחה הופיעה בונקובר ולבשה מכנסי לייטקס מעט קטנים. כמה מעט קטנים? ובכן, הם נקרעו על הבמה בזמן ההופעה וחשפו את ישבנה של גאגא

2013 התחילה רק לפני שבועיים אבל ליידי גאגא מצליחה לקטוף את תואר תאונת המלתחה של השנה.

 

הזמרת התפוחה הופיעה בסוף השבוע בונקובר במסגרת סיבוב ההופעות הנוכחי שלה והדהימה את הנוכחים כשעלתה לבמה חמושה במכנסי לייטקס צמודים. מכנסי הלייטקס היו כל כך צמודים עד שבאחד השירים, הם נקרעו וחשפו את ישבנה של הזמרת.

 

גאגא לא נתנה לתאונת המלתחה להפריע לה והמשיכה להופיע. מאוחר יותר אף רמזה למעריציה בעקבות התקרית כי אסור להם להיות מוטרדים ממה שהחברה חושבת עליהם.

 

זוהי לא הפעם הראשונה בה גאגא עולה לבמה לבושה בבגדים יותר מדי קטנים. לפני כארבעה חודשים גאגא בת ה-26 הופיעה באמסטרדם לבושה בשמלת בשר קטנה שהסתירה בקושי את הצמיגים הרבים שעיטרו את גופה. תזונאים שונים העריכו כי הצמיגים שווי ערך ל-14 ק"ג. מספר לא נמוך עבור בחורה כה צעירה. גאגא עצמה הודתה שהיא נמצאת בדיאטה לאחר שהעמיסה קילוגרמים נוספים על גופה. "אני לא מרגישה רע עם זה", סיפרה הזמרת בראיון לתחנת רדיו והוסיפה כי היא נמצאת בדיאטה חריפה כל הזמן. כדי להוכיח שהיא שלמה עם גופה, יצאה הזמרת בקמפיין לשינוי התודעה.

 

כשבועיים לאחר ההופעה, הנשיונל אנקוויירר דיווח לקוראיו כי הסיבה לעלייה במשקל של גאגא היא אינה אוכל איטלקי כפי שטענה הזמרת הפרובוקטיבית אלא מחלת הזאבת.

 

היי, יש לנו טוויטר! בואו לקבל את הרכילות הכי חמה לפני כולם


>>> גלעד שליט חוגג עם בר רפאלי, אסתי גינזבורג וגל גדות!

 

>>> פפראצי: עודד מנשה ועדן הראל מדגמנים חודש שביעי