מבצע עמוד ענן: סלבס מגיבים

חיסולו של רמטכ"ל החמאס וירי הרקטות לעבר ישראל גרמו למפורסמים לצייץ בטוויטר ובפייסבוק מסרי חיזוק לתושבי הדרום. ליקטנו כמה ציוצים נבחרים

שירי מימון: "יקרים שלי,תושבי הדרום, אני מחזקת את ידכם תהיו חזקים,מקווה בכל ליבי שהשקט יחזור לביתכם. לא ישנתי רגע רק מהמחשבה על מה שאתם עוברים... יום שקט".

 

שרית חדד: "מחזקת את חיילי צה״ל ותושבי הדרום... מייחלת לשקט וחזרה לשגרה...".

 

אלין לוי: "זה נכון, תושבי המרכז עדיין לא באמת מזדהים עם הדרום.. ולא באמת אפשר להכיל את הקשיים שאתם עוברים.. ועם כל זה אני שולחת חיבוק ענקי!".

 

נועה תשבי: "שולחת אור לישובי הדרום, אנחנו איתכם. שיהיה לילה כמה שיותר שקט... א מ ן".

 

נטלי דדון: "שולחת חיבוק אמיתי וחיזוקים לתושבי הדרום. אני איתכם בכל רגע!!!! תהיו חזקים".

 

ערן טרטאקובסקי: "אני בבאר-שבע. חזרתי בשביל להרגיע את החברים והשכנים שהכל בסדר. נהיה חזקים, נספוג מה שצריך, זה מחיר ששווה לשלם אם זה יביא לשקט בעתיד".

 

עמיר גולדברג: "חוסל הרמטכ"ל של החמאס ואחראי לחטיפת גלעד שליט. חברים מהדרום - היום יעברו הטילים מעליכם. היום יפציצו גם את גוש דן התכוננו לזיקוקים באוויר".

 

עלמה זהר: "כן, הרגנו את הבנזונה. פגשתי הבוקר אישה שהבן שלה, חייל חי"ר, לא יצא בסוף השבת, והיא בכלל לא היתה שמחה. ואחותי שנמלטה עם התינוק לעיר אחרת ומחכה לשובו של בעלה מהמילואים, גם היא נשמעה לי עייפה ועצובה. לא יוצאים למלחמה בתופים ובמחולות, זה לא משחק כדורגל. כבר התחלנו למנות את מתינו, והם יהיו רבים יותר בשעות ובימים הקרובים. בנפול אוייבך, אל תעלוז. חכמים צריכים לפעמים לצאת למלחמה. אבל רק טיפשים יוצאים לקרב בשמחה.  עושה שלום במרומיו, הוא יעשה שלום עלינו, ועל כל עמו ישראל. ואמרו אמן".