05.01.2011

12:49

"אני לא יודע אם אתחבר לסגנון המוזיקה"

עברי לידר יחבור לזוכה העתידי "כוכב נולד 9", שתתחיל במרץ, ויפיק את אלבום הבכורה שלו - ולא מפריע לו לא לדעת עם איזה סגנון מוזיקלי הוא יצטרך לעבוד

המוזיקאי עברי לידר יחבור בעונה הקרובה לזוכה העתידי/ת של העונה התשיעית של "כוכב נולד" ויפיק את אלבום הבכורה שלו (או שלה). בין המפיקים שעבדו על אלבומים של זוכי עבר ניתן למצוא את אביב גפן, לואי להב (פעמיים) ויוני בלוך. על אף שמאחורי עברי לידר רזומה ארוך של שיתופי פעולה והפקות לשירים בודדים של יוצרים אחרים (ריטה, עידן רייכל ואחרים), זו תהיה הפעם הראשונה בה הוא יהיה עתיד להפיק אלבום מלא שאינו שלו.

 

עברי לידר מסר בתגובה: "פנו אליי המפיקים של 'כוכב נולד' והסכמתי בשמחה. אני לא אהיה מעורב בעונה עצמה, אבל אני שמח על ההזדמנות. זה הולך להיות אלבום מעניין גם בגלל שאני לא יודע מי יהיה הזוכה והאם אתחבר לסגנון המוסיקה שלו. תהליך הפקת האלבום יחל עם הכרזת הזוכה בסוף הקיץ".

העונה החדשה של כוכב נולד צפויה להתחיל בחודש מרץ. כפי שפורסם, הרכב השופטים חוזר למתכונת של שלושה שופטים, כפי שהיה בעונות הראשונות. מירי מסיקה תצטרף כשופטת חדשה בפאנל לצדם של השופטים הותיקים מרגול וצדי צרפתי, בעוד שגל אוחובסקי, דנה אינטרנשיונל ופבלו רוזנברג יעזבו.

 

 

>>> מירי מסיקה מצטרפת לפאנל השופטים של "כוכב נולד"

>>> מירי מסיקה מבטיחה לא להיות שופטת קשוחה