18.11.2013

22:50

עודכן:

כוכב טלוויזיה, עו"ד ועיתונאי: מי אתה רונאל פישר?

מי שהיה עיתונאי חוקר שחתום על חשיפת פרשיות היסטוריות הפך עם הזמן לדמות שהטלוויזיה אוהבת להציג והצופים אוהבים להקשיב לה. כל מה שצריך לדעת על העו"ד שהסתבך בפלילים

רונאל פישר הוא לא אדם שיגרתי. האיש שנחקר בימים האחרונים על ידי המשטרה בחשד לבקשת שוחד עבור אנשי משטרה הוא לא עוד עורך דין שפעילותו רחוקה מעיני הציבור. למעשה, מדובר בכוכב טלוויזיה שהופיע על המסך של כולנו לא מעט פעמים.


לאחרונה כיכב פישר כשופט בתוכנית הריאליטי של "רשת" - "המיזם". עוד לפני כן, הופיע פישר בעונה הקודמת של " האח הגדול" כשהגיע לקטרג נגד דיירי הבית במסגרת משימה נושכת. פרט לאלה, כיכב פישר לאורך השנים בסדרה "איך להצליח בשישה שיעורים" ובתוכנית "10 הדיברות".


דמותו של פישר כבשה לא מעט צופים. הטלוויזיה אהבה אותו והמסך עשה לו טוב. הגמגום האופייני של פישר לא הפריע לו לקבל לא מעט הצעות מאנשי טלוויזיה ולסחוף קהלים רבים.


פישר נולד לפני 47 כדור שני קלאסי להורים ניצולי שואה. כיום הוא נשוי ואב לשניים. פישר דיבר על חייו האישים מול המצלמה לא פעם. בעבר אף טען בפתיחות כי הוא "לא רוצה ילדים", על אף שיש לו כאלה.


לפני שהפך לעורך דין היה פישר עיתונאי חוקר שחשף כמה פרשיות משמעותיות ביותר בהיסטורית מדינת ישראל. על פי מקורביו, פישר החליט ללמוד משפטים ולפתוח משרד עורכי דין כי "נמאס לו להיות עני".

 

תגובת משרד עורכי דין רונאל פישר, בלום דוד ושות': "עו"ד פישר לא עושה הנחות, לא לעצמו ולא לאחרים... לכן ברור מדוע הצלחותיו ויכולותיו המוכחות ממריצות גורמים שונים ואינטרסנטים לנסות ולפגוע בו. המשרד מעולם לא זכה להנחות מגורמי אכיפה שונים ובמסגרת הטיפול המשפטי, נלחם והופך כל אבן, ומעלה כל טענה, מבלי לחשוש מדבר. עו"ד פישר עושה כל הדרוש לבירור הדברים במהרה, ומשכך, אנו משוכנעים כי הסיפור יחלוף בלא כלום".

 

עוד כתבות בנושא:

 

רונאל פישר והקצין החשוד אולי לא לבד

 

רונאל פישר חשוד שהציע לאלון חסן לשחד אנשי משטרה

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10