06.07.2017

00:52

"יותר חתיך מדיקפריו": הבמאי שליהק את און רפאלי ל"ג'סטה" מתמוגג

און רפאלי הגיע לשטיח האדום של הסרט "ג'סטה" והאדים גם מחום, אבל המחמאות מקובי מחט יכולות לגרום לו להסמיק עוד יותר: "חששתי מה יגידו, אבל הוא היה פשוט טוב"

בטח שמתם לב שזירת הסרטים הישראלים לקיץ מתחממת, עם סוג חדש של סרטים קלילים לקהל צעיר ודוגמנים בתפקידי מפתח כדי למלא את האולם בנערות וצעירות. בסרט "ג'סטה" און רפאלי, עדיין חייל בצה"ל, מתייצב לתפקיד הראשי הראשון שלו.

 

הגג של קניון עזריאלי נראה מבטיח, אבל החום הכבד רבץ מעל כל המשתתפים באירוע, בעיקר אלה שחשבו שיהיה מזגן והגיעו עטופים היטב. "חשבתי שיהיה מזגן, ואתה יודע, גם נפלו עליי שאני סובל מחום, אחי", הסביר רפאלי, "אני סובל מחום ברמות קשות".

 

מסודרים, גרסת התיכון: און רפאלי יככב בסרט חדש

נעים מאוד, הכירו את נאיה - ומי הסבא המפורסם שלה?

איך הצליחה נאיה להתקרב מאוד לג'סטין ביבר?

 

אבל למרות החום והלחות, לאון היה זמן להצטלם עם ילדים בסבלנות רבה. "יש לי זמן עכשיו, אין לי סיבה להגיד לא", הסביר רפאלי הצעיר, ומודה שגם "סבבה לגמרי" להיות כוכב.

 

בסרט החדש, אפליקציה פשוטה בשם "ג'סטה" אותה מפתחים שלושה צעירים הופכת למגנט של כסף וללהיט בעולם, עד שהאקר מסתורי נכנס לתמונה - ומאיים לעשות לזה סוף.

 

הבמאי קובי מחט מספר על האודישן: "בהתחלה לא רציתי לבחון את און, כי חששתי בדיוק מהשאלות האלה, שיגידו שזה גימיק ושהוא הבן של והאח של. ואז הזמנתי אותו למשרד ועשיתי לו אודישן פנים מול פנים, והוא בדיוק היה טוב. הוא גרסה משודרגת של ליאונרדו דיקפריו, יותר חתיך ממנו".