02.08.2016

20:56

עודכן:

חדשות משמחות בשביל אמיר פיי גוטמן

כמובן שהחדשות הכי טובות היו שאין לו בסוף סרטן, אך כעת התבשר גוטמן גם על חדשות משמחות בנוגע לסרט התיעודי שצילם לאורך התהליך

לאחר שהתבשר כי הוא לא חולה במחלת הסרטן, הסרט התיעודי על אמיר פיי גוטמן, אשר תיעד את רגע מחלתו והתמודדותו, התקבל לפסטיבל הסרטים בחיפה, שיתקיים בסוכות.

 

בשיא ההכנות למופע האיחוד של היי פייב, אמיר חלה. לרופאים לקח זמן ממושך לקבוע שהמחלה היא לימפומה של תאי ה-T, מחלה קשה עם סיכויי החלמה לא טובים. הוא עבר מחזורים לא טובים של כימותרפיה ושיערו נשר, הוא הלך ונחלש ומופע האיחוד, בוטל. אמיר נדרש לעבור השתלה של מח עצם, שהוא הליך אגרסיבי בפני עצמו, שעלול לגרום למות המטופל. לדרישת בן זוגו ינאי, נשלחו הבלוטות שהוצאו מגופו, לחוות דעת נוספת בניו יורק. ואכן, ימים לפני ההשתלה, נקבע שהאבחנה שגויה. אמיר לא חולה בסרטן אלא ככל הנראה במחלה חולפת אחרת בשם קיקוצ'י.

 

 

לינקים

כתבות נוספות מתוך "ערב טוב עם גיא פינס":

>>יש הרבה בוויזה: האם סטטיק ובן אל תבורי כבר מיליונרים?

>>"הוא הלך בשדות": אורי ומיקה, גרסת אגם רודברג וגל אמיתי

>>"להיות איתה" עולה לשידור באנגליה והצופים לא יכולים להירגע מרותם סלע

התהליך והטוויסט ההוליוודי בעלילה בניו יורק, כולל השיחות עם הרופאים מתועדים לסרט שנמצא בימים אלה בעריכה. פסטיבל הקולנוע בחיפה הכריז על המועמדים לתחרות הרשמית, והסרט על אמיר יתמודד בין 11 סרטים שעוסקים בנושאים חברתיים ופוליטיים. המסר בסרט על אמיר וינאי הוא לא לוותר על התקווה והספק.