06.08.2012

19:49

עודכן:

ההצגה של ג'ייסון דנינו הולט: "בלי חרטות, לא אחת"

העיסוק באמא, החשיפה ב"מחוברים 2" וניצול של הפרסום. היינו עם ג'יסון דנינו הולט מאחורי הקלעים לפני בכורת "אדיפלית" - ההצגה החדשה שכתב. "משהו טוב עובר עליי", הוא אומר

ג'ייסון דנינו הולט הפך לפני כמה שבועות לאחד ה"מחוברים 2", ועכשיו, בתזמון לא מקרי בכלל עולה הצגה חדשה שכתב וביים בעצמו - בשם "אדיפלית". "הכל מתנקז מבחינתי לרגע הזה", מספר הולט, "זה הדבר המשמעותי ביותר שעשיתי בחיי המקצועיים. זו ההצגה הגדולה, המתוקצבת ביותר. זו הגשמת חלום, יש פה הכל".

 

אמא היא הסיפור פה - ההצגה היא שילוב של סרטיו של אלמודובר פוגש את סופוקלס על הבמה בתל אביב, הזמרת דקלה שרה על הבמה והכוכבים מגיעים מסדרות כמו "חצויה" ועד "נויורק", כשהמסר בסופו של דבר הוא אדיפלי. "הוא לגמרי אני, הילד הזה", מסביר הולט, "מדובר בנער בן 15 שבא לז** את העולם ובסוף נשאר בלי ז**. זה דימוי. אבל נשאר אחלה ז**".

 

מי שעוקב אחרי "מחוברים 2" לא מופתע מהעיסוק בנושא, כשהעיסוק באמו של ג'ייסון, שנטי, כחלק מחייו של דנינו הולט, מהווה ציר מרכזי בסיפורו של המחובר. "בלי חרטות, אפילו לא אחת. משהו טוב עובר עליי, אני מרגיש יותר בסדר עם עצמי", אומר הולט. "ההצגה הזו חייבת לעוף, אני בונה על זה שאנשים יהיו סקרנים וירצו לראות את ההצגה שלי. אם טיפה נגעתי לכם בלב, קנו כרטיס לצוותא".

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10