מותה של אגדה: מי יקבל חזקה על ילדיו של מייקל ג'קסון?

את מלך הפופ, מייקל ג'קסון, לא עוזבים במנוחה גם אחרי מותו. מדובר בפרטי פרטים של נתיחת הגופה עד חייו המוזרים והקרב שנפתח על חזקת ילדיו. בתוך כך, במטרה להילחם בהכפשות, משפחתו של הזמר המנוח מתכוונת לפרסם קלטת המתעדת את יומו האחרון של מייקל כדי להוכיח שהוא היה בקו הבריאות

(2:28 דק')

שלושה ימים לאחר מותו של מייקל ג'קסון, מתחיל מאבק המשמורת על ילדיו הביולוגיים: כאילו כדי לסבך עוד יותר את העניינים וכדי לפזר עוד ערפל ומסתורין, לא הותיר הזמר המנוח צוואה ובימים האחרונים נורתה יריית הפתיחה לקרב של ממש על החזקה על ילדיו של ג'קסון.

הוריו של מייקל, ג'ו וקתרין ג'קסון, דורשים לקבל את המשמורת על נכדיהם. למאבק המסובך על חזקת הילדים מצטרפת גם המטפלת הפרטית ששמרה על הילדים במשך שנים, זאת לאחר שהזמר הביע בחייו לא פעם את רצונו להעניק לה את המשמורת במקרה שיילך לעולמו.

שני ילדיו הגדולים של מייקל ג'קסון עומדים גם הם בפני פרשת דרכים, זאת לאחר שאמם ואשתו לשעבר של הזמר המנוח, דבי רואו, סיפרה לעולם כי הוא לא אביהם הביולוגי.

בנתיים, עולם הבידור ממשיך להצדיע לזמר האגדי, והלילה התקיים בלוס אנג'לס טקס פרסי המוזיקה השחורה שהפך לערב הצדעה למלך הפופ, כשבשיאו עלתה לבמה אחותו של מייקל ג'קסון, ג'נט, וספדה לו.

כמו כן, במקביל, ממשיכה החקירה לבדיקת נסיבות מותו של ג'קסון והגורמים שהובילו לדום הלב שכתוצאה ממנו הוא מת. רופאו טוען כי לא הזריק לו דבר וכי כשהגיע אליו הוא כבר היה מחוסר הכרה. כדי להפסיק את מסע ההכפשות נגדו, מתכוונת משפחתו של ג'קסון לפרסם קלטת וידאו מיומו האחרון של הזמר, בה ניתן לראות, לטענתם, כי הוא היה בקו הבריאות, בניגוד לפרסומים האחרונים בתקשורת.

תמונות מיומו האחרון של ג'קסון בחיים (1:30 דק')

>>> סיקור מלא: מותו של מלך הפופ