02.07.2017

13:31

עודכן:

"ספיידרמן: השיבה הביתה"
"ספיידרמן: השיבה הביתה",
יח"צ

כך גל גדות הפסידה לספיידרמן

"וונדר וומן", אותה משחקת גל גדות, הפסידה בקרב על הרשתות החברתיות מול ספיידרמן. לכל הפרטים

ספיידרמן השתלט על השיח ברשתות החברתיות עם צאת הסרט החדש ועבר את היקף השיח שיצרה גל גדות כשחשפה את דמות וונדר וומן לראשונה, כך עולה מבדיקה של חברת ההייטק Taykey המודדת טרנדים ברחבי האינטרנט.

 

מבדיקת שיח הרשת הנוצר לאחר חשיפת גיבורי העל בסרטיהם החדשים עולה כי 74% מחובבי ז'אנר גיבורי הקומיקס מנהלים שיחות סביב ספיידרמן החדש, בעוד שאשת חיל יצרה שיח אצל 65% מהקהל. מדובר בהישגים נאים בהשוואה לחשיפת ד"ר סטריינג' שעוררה שיח אצל 41% מהקהל ודדפול שהגיע להיקף של 17%.

 

עוד כתבות שיעניינו אתכם:

"ספיידרמן השיבה הביתה": ספיידרמן הטוב ביותר אך גם השטחי ביותר

צפו: הפפראצי ב-LA מנסים לקבל מגל גדות תגובה על השכר הנמוך ב"וונדרוומן"

וונדר וומן בדרך לעשות היסטוריה "שיכולה לשנות את הוליווד"

בדומה לגל גדות שהגבירה את הסקרנות סביבה כשצצה בתפקיד מרכזי שהיא אינה מוכרת יחסית לאמריקאים, כך גם טום הולנד המגלם את ספיידרמן החדש יוצר ענין רב אצל האמריקאים. מדובר בשחקן אנגלי בן 21 שרק מתחיל את הקריירה שלו, מניתוח השיחות ברשתות החברתיות העוסקות בסרט ספיידרמן כ-64% משיחות כוללות את שמו של הולנד. מדובר בהיקף גדול, לצורך השוואה רוברט דאוני המשחק את איירון מן שכיכב בראש טבלאות הרייטינג כלל רק 43% מנפח השיח.

 

 

גל גדות בתור וונדר וומן
 

גל גדות בתור וונדר וומן(אינסטגרם)

 

לדברי עמית אבנר, מנכ"ל Taykey, חלק גדול מהאהדה כלפי גל גדות לא זכתה לביטוי ברשת מאחר ובניתוח הפופולאריות שלה מול ספיידרמן אנו רואים שוונדר וומן פופולארית בגילאים 25-44. לעומת זאת ספיידרמן אהוד יותר ממנה בגילאים צעירים 13-34 המשתפים יותר תוכן ברשתות החברתיות. נתונים נוספים שעלו בהשוואה מגדלים ש-46% מהשיח על אשת חיל נוצר על ידי נשים לעומת 38% אצל ספיידרמן.

 

 

 

"ספיידרמן: השיבה הביתה"(יח"צ)

 

בדרוג השיח השלילי על כוכבי ספיידרמן צלחו את לשון הטוקבקיסטים העוקצנית זנדאיה המשתתפת בסרט והוכתרה כדבר החם הבא בעולם הבידור וטום הולנד, שרק כ-5.5% מהשיח סביב כל אחד מהם היה בהקשר שלילי. הראפר והשחקן דונלד גלובר הפתיע את מעריציו כשהופיע בדמות נבל וייצר 43% שיח שלילי בהקשר שלו לסרט. לצערה של גווינת' פאלטרו 56% מהשיח המקשר אותה לסרט היה שלילי למרות שהיא משחקת דמות חיובית.