BETA

17.12.2015

12:39

עודכן:

הצליחה
הצליחה,
גיל גוטקין

האח הגדול - השקט (והבאנג'י) שנשאר

דיירי הבית (וגם אנחנו) משתעממים למדי, והאח הגדול מארגן להם באנג'י בלתי נגמר • טור האח הגדול, התור של גיל

והפעם התור של גיל:

 

מיד בתחילת הפרק אנחנו מגלים ששי חי, תניה ואיציק עזבו בחשכת הלילה, בלי ממש להיפרד או להגיד שלום. סוג של עזיבה בקול ענות חלושה, לא? בלי איזו קללה אחרונה? בלי עוד איזו אמירה של איציק על כמה הוא גבר גבר? מאכזב.

 

שמתם לב שכולם מדברים על חסרונם של שי חי ותניה, ועל כמה היה פה פספוס, אבל אף אחד לא מדבר על איציק קרסנטי? יופי. נקווה שגם איציק שם לב. ניסה להיות מעניין, ובסופו של דבר לא באמת עניין אף אחד.

 

החיקויים (הגרועים) שכולם עושים אחד לשני מתחלפים די מהר בבעסה לאור ההפגנה של "צבא האמת" של שי חי מחוץ לבית. אור מנתחת את ההערצה לשי חי בצורה די מדויקת (כן, טוקבקיסטים, שי חי יצא מעפן כל העונה וגם ביציאה שלו מהבית. קדימה, שוט!), במיוחד ביחס לזה שהיא שם בפנים ולא באמת יודעת איך הדברים נראים בחוץ. אבל היא בכל זאת די יודעת.

 

 

 

בלילה, בלילה...
 

בלילה, בלילה...(גיל גוטקין)

 

אני לא יודע אם זה קסניה שעכשיו מהורהרת הרבה יותר מהרגיל בעקבות העזיבה, או שזו העובדה שהיא מקבלת הרבה יותר זמן מסך עכשיו שמשאבת זמן השידור ששמה שי חי עזבה, אבל וואו, כמה מחשבות רצות לה שם בראש.  היא דואגת כשהיא שוטפת כלים, היא דואגת כשהיא יושבת עם עמרי, והיא פשוט בעיקר דואגת.

 

נראה שלאח הגדול חסר קצת דרמות לפרק, אז הנה מתלקחת לה שריפה ב"שדה קוצים" ליד הבית, ואין כמו דודו בהיסטריה כדי לספק קצת אתנחתא קומית בין כל רגעי ההירהורים והגעגועים. עמרי בטוח שזה משימה ונקרע מצחוק, דודו וברק בטוחים שהצבא של שי חי מנסה לשרוף אותם. אז מסתבר שעמרי צדק, והכל נעשה כדי שהדיירים יקפצו באנג'י.

 

חשבתם שדודו נלחץ משריפה זה מצחיק? לא ראיתם את דודו נלחץ מבאנג'י. כמה צחקנו? די הרבה. עמרי אומר שהוא יביא את המתנה של קסניה במקום את המתנה שלו וקסניה בלחץ מזה. ממש ממש לא בא לה לעשות את זה ולהביא את המתנה שלו. מה היא צריכה על המצפון שלה אחרי זה את זה שהוא רוצה לצאת ג'נטלמן בפריים טיים? אבל היא עושה את זה כמו גדולה, למרות כל הפחד, ומוכיחה שלא רק לעמרי יש ביצים בזוגיות הזו.

 

 

שי מיקה מאחלת
 

שי מיקה מאחלת(גיל גוטקין)

 

שי מיקה? היא נהנית מכל רגע, כאילו היא בכלל לא באוויר. כבר כתבתי לא פעם שהילדה הזאת הצליחה להתחבב עליי יותר ויותר בזמן האחרון, והיא היתה חמודה במיוחד בקפיצה הזו. כן, קל ככה לקנות אותי. בסוף, אחרי שלוש הפסקות פרסומת, עשרה רבנים, מאתיים עצות ואחד אלוהינו, גם דודו קופץ. וסותם את האף. למה? נו מה למה? שלא ייכנסו לו שמיים לאף, מה נראה לכם?

 

ברק לא מגזים בכלל ומקדיש את הקפיצה שלו לכל ההומואים, גברים ונשים כאחד (כן! הוא בלחץ, תוותרו לו) ולשיויון מגדרי ומה לא בעצם? כל עוולות העולם מונחות על הקפיצה הזו. מזל שהוא קפץ בסוף, דאגתי. וכן, גם אור קפצה בסוף. טובה השיטה הזו של להביא מתנה של מישהו אחר כדי להכריח אותו לקפוץ.

 

ההעמדות להדחה מעוררות רחמים. אף אחד לא רוצה להעמיד אף אחד, אבל הם חייבים, וגם להעמיד את עצמם לא ישחרר אותם מלהעמיד עוד מישהו נוסף. אז רק עמרי מעמיד את עצמו בכל זאת (הוא חזק בלהיות ג'נטלמן, הא?) ובסוף הוא גם היחיד שניצל ממנה. יפה לו.

 

רק אני לא הצלחתי להבין מי התרגש יותר מהכניסה של ארז וקורין לבית, הדיירים או קורין? היה חמוד. זאת אומרת חוץ מזה שהגילוי הגדול על מה שיקרה עד סוף העונה זה שיהיה דייר אחד פחות בגמר. כן, אבל אני (לא) נפלתי מהכסא.

 

 

לשיוויון מגדרי!
 

לשיוויון מגדרי!(גיל גוטקין)

 

בקטנה

 

  • עכשיו כשאין פה הרבה על מה לדבר, חייבים לשאול: מה הקטע של קורין וארז ללכת אחורה בהפגנתיות בכל פעם שיוצאים לפרסומות?
  • "מי ניים איז דודו מעפולה"- דודו איז אינטרנשיונל.
  • "קושמרו, אנחנו קרובים מתמיד", "איזה לארד בין לורד" - ברק מפנטז.
  • "אני רואה את היום הזה נגמר בדמעות. שלי." - דודו איז און פייר היום.
  • "אתה יודע שרוב הסיכויים שאולי כן" -קסניה טובה בסטטיסטיקה.
  • לעדן, אחות של דודו, כתוב בתעודת הזהות "אחותי עדן"? כי נראה לי שאין לה באמת שם אחר.