29.01.2017

12:49

עודכן:

כוכב ושמוליק אחרי ההדחה מהאח הגדול
כוכב ושמוליק אחרי ההדחה מהאח הגדול,
צילום מסך-

רוצים לשמוע את כוכב מהאח הגדול עושה ראפ?

לאחר שכבשו אותנו ב"האח הגדול", החקיין-בדרן שמוליק ספן ואהובתו כוכב לא נחים לרגע ובין השקה להשקה מצאו זמן להיכנס לאולפן ההקלטות ולהקליט שיר ים תיכוני

שמוליק וכוכב כבשו בחודש וחצי האחרונים את מסך הטלויזיה שלנו בבית "האח הגדול", עכשיו הם מוציאים שיר ים תיכוני חדש, ספק הומוריסטי, ספק רציני - "אהבה בכיכר המדינה" שכתב והלחין אסף ניסים. במקרה או שלא, גם שקד קוממי הוציא השבוע סינגל חדש בשם "כיכר המדינה" הדן באותו נושא. בשיר, פופ ים תיכוני קליל, השניים חילקו ביניהם את התפקידים: ספן אמון על השירה וכוכב על קטע ה"ראפ" הדיבורי : "וואי מאמי תראה איזה יופי, אולי גם את זה ואת זה ואת זה?". על העיבוד אמון משה דנינו.

 

שמוליק, איך נולד השיר החדש?

 

"האמת היא שהגה את זה אסף ניסים עוד לפני שנכנסתי ל"אח הגדול", הוא אמר לי שיש לו שיר הומוריסטי ומיוחד בשבילי, אמרתי בשמחה אבל לא יכולתי להגיד לו שאני הולך ל"אח הגדול", לכן אמרתי לו : "דבר איתי עוד חודשיים". כשיצאתי מבית האח, הוא צלצל וישר הגה את הראיון שגם כוכב תשתתף. אמרתי לו "בסדר", אני מודה, לקח לי קצת זמן לשכנע אותה, היא אמרה לי "מה אני זמרת? מה אני יודעת לשיר?", אמרתי לה זו לא שירה זה יותר ראפ דיבורי לפי הקצב וזהו".

 

מה התגובות שקיבלתם על השיר?

 

"וואלה חיוביות, השבוע הופעתי בערב נשים בגעש ורקדו לצלילי השיר ופרגנו, אני מקבל פידבקים טובים, היינו בתכניות טלויזיה שפרגנו לשיר וזו חוויה. כולם אומרים "15 דקות תהילה" אבל זה לא רלוונטי לגבינו, בינתיים אנחנו ברוך השם במצב מצוין".

 

עוד כתבות שיעניינו אתכם:

האח הגדול: האם יש לנו כאן עונה של 'גירל פאוור'?

'קארפול קריוקי': עכשיו גם בישראל

לא רק זמר מזרחי: מי המקופחים האמיתיים בגלגלצ?

יש מצב שתיכנסו לאולפן ותקליטו אלבום?

 

"שמע, אי אפשר לדעת איך זה יתפוס, אם יפנו אלינו להקליט נעשה זאת בשמחה, נזרום, למה לא?, אנחנו פתוחים להצעות"

 

משהו השתנה בך מאז שיצאת מבית האח הגדול?

 

"אותו דבר, רק פשוט כל אחד רוצה פתאום להצטלם אתך, כל אחד יש לו מה להגיד, מפרגנים, האמת שאני מקבל תגובות מאד מפרגנות שאני אנושי, שיצאתי טוב, אף אחד לא אמר לי משהו רע. הראשונים שצלצלו אליי איך שיצאתי מבית האח היו מס הכנסה".

 

אתה שמח שהשתתפת בתכנית?

 

"כן, תשמע אני אמן 30 שנה ובחיים לא קיבלתי פידבק כמו 45 יום באח הגדול".

 

 

כוכב ושמוליק עושים שמח
 

כוכב ושמוליק עושים שמח(צילום מסך -)

 

שזה די עצוב.

 

"כן, היום אין אחד שלא מכיר אותי. בברנז'ה אני מוכר. אפילו יורם זק אמר לי: "איך אחד כמוך מוכשר ומוכר מזמן לא פרץ  ולא קיבלת איזו תכנית? אמרתי לו שאין לי מרפקים ומה שבא לפתחי תודה רבה, מסתפק במה שיש, לא רודף אחרי זה".

 

אגב, מי הפייבוריטי שלך בגמר?

 

"אין לי פייבוריטים שם, מי שיזכה, שיהיה לו לבריאות".

 

מה היעד הבא?

 

"בינתיים אנחנו מוזמנים להרבה השקות, מסיבות, אירועים, הפקות גרנדיוזיות. אנחנו נהנים מאד מההצלחה ומהחשיפה. הצטלמנו גם לתכנית בישול אצל השם משה אביב. אני עכשיו במשא ומתן להתקבל לתכנית "היחידה" ב"הוט 3". זה כרגע עוד במשא ומתן, אבל נקווה".