10.05.2012

17:44

עודכן:

פסטיבל האביב 2012: המלצות האמנים

רמי קליינשטיין, אמיר דדון, קורין אלאל ואחרים שיעלו על הבמה במהלך הפסטיבל האביבי - ממליצים על ההופעות השוות שייתקיימו בראשון לציון

ביום שבת הקרוב (12.5) ייפתח פסטיבל האביב ה-13 בראשון לציון, שייארח למשך שבוע שלל הופעות מוזיקליות ושיתופי פעולה מיוחדים על הבמות ברחבי עיר. יהיו שם שיתופי פעולה לא שגרתיים, בין 15 הפקות ומופעים מיוחדים מחו"ל ומהארץ שנעים בין מחול ומוזיקה קלאסית, למוזיקת עולם ומוזיקה ישראלית בבכורה מיוחדת במסגרת הפסטיבל העונתי.

 

תמצאו שם בין השאר הופעות של רמי קליינשטיין במופע בכורה שייפתח את הפסטיבל לשנת 2012 בשיריו בשילוב כוריאוגרפים ורקדנים, את שרית חדד עם תזמורת סימפונית, כריסטינה ברנקו מפורטוגל ואדוניס רמוס מיוון, ערב גאלה וינאי, וגם "בוסה טריו" עם גלית גיאת ואת "טריו דרור". רגע לפני שזה קורה בראשל"צ, ביקשנו מכמה מהאמנים המעניינים שלוקחים חלק באירועים להמליץ לנו על ההופעות המיוחדות ביותר מבחינתם שייתקיימו השנה בפסטיבל, זה מה שהם אמרו:

 

רמי קליינשטיין ממליץ על שרית חדד והתזמורת הסימפונית ראשל"צ

 

"אני רוצה להמליץ על ההופעה המיוחדת של שרית חדד בשיתוף התזמורת הסימפונית, בניצוחו של רפי קדישזון. מעבר  לעובדה ששרית היא חברה יקרה, היא ממש זמרת גדולה. זכיתי להיות בכמה הופעות שלה, כך שיהיה מאוד מסקרן לראות את השילוב בינה ובין התזמורת הסימפונית. מאוד".

 

 

שרית חדד והתזמורת הסימפונית יופיעו ביום חמישי, 17.5

מאיה איזקוביץ' ממליצה על אמיר דדון

"לפני כמה שבועות הייתי בהופעה של אמיר דדון ופשוט נהניתי. דדון הוא זמר מדהים ומרגש עם קול שחודר עמוק, כך שאני ממליצה בחום למי שעוד לא היה וגם למי שכבר הספיק לראות. זו הזדמנות טובה לראות הופעה טובה, באמת".

 

 

אמיר דדון יופיע ביום שבת, 12.5

 

קורין אלאל ממליצה על אסתר רדא

 

"אסתר רדא משלבת מוזיקה ישראלית ואתיופית, ולוקחת את הקהל למסע מרתק אל שורשי המוזיקה האתיופית, באופן שמשייך את המוזיקה לז'אנר של מוזיקת עולם. בשירתה של אסתר אפשר לשמוע עדינות ונחישות, ולהנות מקשת רחבה של צלילים שיוצרים הקשרים בין מוזיקה אתיופית למוזיקה ישראלית".

 

 

אסתר רדא תופיע ביום ראשון, 13.5

אמיר דדון ממליץ על רמי קליינשטיין

"אני ממליץ לרוץ ולראות את רמי קליינשטיין. הוא עומד להעלות מופע בהפקת ענק, שמשלבת בין השירים שלו ובין יצירות

של כוריאוגרפים מתחום המחול המודרני. יהיה מדהים".

 

 

רמי קליינשטיין יופיע ביום שבת, 12.5

 

גלית גיאת ממליצה על כריסטינה ברנקו

 

"אני חייבת להמליץ על כריסטינה ברנקו הפורטוגזית, שעושה כבוד למוזיקת הפאדו. אני נהנית מהכישרון שלה לשמר את האותנטיות של הז'אנר הזה, אבל גם לתת לו עיבודים רעננים ומרגשים משלה. היא סוחפת קהל גדול וגם אותי".

 

 

כריסטינה ברנקו תופיע ביום רביעי, 16.5

 

>>> לעוד תרבות ובידור