04.07.2017

04:44

עודכן:

דמי לובאטו
דמי לובאטו,
צילום מסך Egotastic!

בבה רקסה רומנטית במיוחד

דמי לובאטו עם להיט גדול, רומאו סנטוס עם רומן אסור, בקי ג'י חושנית, לואיס טומליסון בדואט עם בבה רקסה ופרנץ' מונטנה מחזיר לתחייה את צ'ינקס

"מצטערת, לא מצטערת", כך נקרא השיר החדש והמצוין של דמי לובאטו - Sorry, Not Sorry שמהאזנה ראשונה נשמע להיטה הגדול הבא - קול עוצמתי וסקסי, לחן קליט וחצוף וקליפ המתאר את הכוכבת במסיבת בריכה כשעליה בגד ים חשוף חזה וחברותיה מרכלות על הגברים בחייהן. על אף הקליפ הסקסי, השיר הפעם מתעלה עליו!

 

הקליפ הללא ספק עלילתי של השבוע שייך לזמר האמריקני-לטיני רומאו סנטוס בשירו החדש Imitadora מתוך אלבומו החדש Golden. הזמר מנהל רומן אסור עם חשפנית יפה המתגלה כמרגלת ולאחר לילה של סקס ושכרון חושים הוא מוצא עצמו בסצינה אחת עם אקדחה מכוון לראשו ובסצינה אחרת יושב בצינוק בעוד היא בחדר החקירות "זוכה" לעינויים מצד החוקרים שרואים בה בוגדת ומועלת באמון.

 

הגזרה הלטינית ממשיכה ללהוט להט יוקד והשבוע הוציאה בקי ג'י עם באד באני את השיר - Mayores, רגאטון סטנדרטי וקליט שזכה אף הוא לקליפ חושני מאד: הזמרת מתערטלת בלבוש חושפני על ספה מעור בפאב מקומי, אליו נכנס נהג עם כובע מסורתי לראשו, ניגש אליה, כובש אותה בסמול טוק קצר וורד והיא מוצאת עצמה נוסעת איתו במכונית אל הלא נודע. איך זה נגמר? נשאיר לדמיון הפרוע שלכם.

 

לואיס טומליסון ובבה רקסה חברו יחד לדואט פופ רומנטי ודי קיטשי אך קליט ביותר בשם  Back To You בשיתוף פעולה עם דיגיטל פארם אנימלס. השיר מגולל את הרומן בין השניים המתחולל על רקע משחק סנוקר ומגרש כדורגל ריק וכולל הרמוניות מעולות, כימיה כריזמטית ווייב מצוין.

 

פרנץ' מונטנה מחזיר לתחייה את הראפר המנוח צ'ינקס (1983-2015) שהיה חבר בלהקתו של מונטנה "הקוק בויז" ונהרג ביריות. השיר נקרא Whiskey Eyes והוא משלב את קולו של צ'ינקס שלאורך הקליפ מצייר מונטנה על דיוקן את פניו של חברו שנרצח. מחווה מרגשת ביותר!