15.01.2017

12:38

עודכן:

אביב גפן
אביב גפן,
ערוץ 2 - צילום מסך

דה וויס הקרבות: אברהם טל מאכזב ואביב גפן מצא את המתכון לאושר, תאמצו?

הפרק הכי טוב בשלב הדו קרב נרשם אתמול - למרות שהמתמודדים לא משחזרים את הרמה מהאודישן. אברהם טל פישל, ולאביב גפן יש טיפ לא שגרתי לאושר וביצוע מיוחד לשלמה ארצי. ביקורת

ראשית, כמה שאלות שנותרו ללא מענה עד לרגע זה:

 

למה באודישנים כולם היו טובים יותר? מתי נראה את המנחים והמנטורים עם בגדים חדשים? מתי שלומית מלכה תתחיל להרגיש בנוח ואיך הגיבה חברתו של מיכאל אלוני כשהוא החזיק לליאור צברי את היד? הבשורה הטובה היא שפרקי הדו קרב ממשיכים להשתפר וכך גם הביצועים, למרות שהאקשן האמיתי בתכנית עדיין סובב סביב אביב גפן.

 

הנבחרת של אביב גפן:


קרב ההפכים מס 1- טל מדיוני, המעריצה של אביב גפן מול רדה קירצ'נקו החייכנית: זמרת אחת שמאוד מזכירה את המנטור שלה וזמרת שנייה שהיא בדיוק ההפך. הן בוחרות שיר שקט ומסתבר שגם כשרדה מתחברת לצד המלנכולי שלה, יוצא לה מהמם. מירי מסיקה מוכיחה שוב שהיא היחידה שלא מפחדת להסתכל לאביב גפן בעיניים והפעם הוויכוח הוא סביב השאלה מהו שיר טוב לאודישנים? נגמר תיקו. ומה עם הדעה של שלומי שבת בנושא? "היא אמרה כל כך הרבה שלא הבנתי מה היא אמרה". אביב גפן לא טועה ובוחר ברדה.

 

 

אברהם טל מאכזב
 

אברהם טל מאכזב(ערוץ 2 - צילום מסך)

 

הנבחרת של אברהם טל:

 

קרב הפופ- ניצן שייר מול דורין היברי: סוף סוף קצת קצב על הבמה, ניצן המדהימה מוכיחה שגם בישיבה אפשר להקפיץ את הקהל ורק אביב גפן, שדווקא רקד, הגיע להרוס את המסיבה: "אני שונא את השיר הזה". בהמלצת כל השופטים ניצן המשיכה לשלב הבא.


קרב הצדיקים- עמי נגר השקט מול בנימין דנישמן הקומיקאי: קצת כאב לראות מה שהתרחש בבחירת השיר לעמי נגר שוויתר והסכים לשיר שלא רצה אחרי לחץ של בנימין עליו, משהו בשקט הפנימי שלו מעורר רצון לראות אותו מצליח. כנראה שגם השופטים חשבו כך ואברהם בחר בעמי להמשיך לשלב הבא. אבל עוד לפני כן, אביב שלפני שבוע הכעיס את כל המדינה בערך, הראה גם את הצד הרגיש שבו כשסיפר על קשיים של זמרים מבוגרים ועל הערב שארגן עבורם.

 

עוד כתבות שיעניינו אתכם:

האח הגדול: האם יהיה לנו כאן את הרומן המוזר של העונה?

אביב גפן בפנייה לנתניהו: "ביבי - אם אתה גבר, תתפטר"
מרגש: שופטי דה וויס בביצוע שובר לב ל"גשם" של מאיר בנאי


 

ניצן שייר ודורין היברי
 

ניצן שייר ודורין היברי(ערוץ 2 - צילום מסך)

 

הנבחרת של מירי מסיקה:

 

קרב הקולות הדומים- שרון רוזנבאום מול חן כהן: רק נזכיר שאברהם טל כבר עשה את הפדיחה שלו בשלב האודישנים כאשר לא זיהה את זמרת הליווי שלו, חן. ועכשיו נחזור לדו קרב שסיפק את אחד הביצועים המרגשים עד כה, עד כדי כך שאפילו אביב לא ידע להמליץ במי כדאי לבחור. בסוף השיר אברהם טל עוד ניסה לכפר על טעותו והחמיא לשרון בקטע מוגזם, עוד כמה רגעים הוא יאכזב אותה שוב. מירי בחרה בחן ואברהם ממציא תירוץ לסיבה שבגללה הוא לא מציל את זמרת הליווי שלו לשעבר: "אני לא אכניס אותי ואותך למצב של נבחרת והדחות", לא יפה בכלל. מזל שיש את אביב גפן בעוד קטע של כל האמת בפרצוף: "אם היית זמרת הליווי שלי, הייתי עוזר לך".

 

קרב עלמות החן- ג'ואי נאג מול ליאור צברי: ג'ואי פתחה את העונה הנוכחית של דה וויס, כבר באודישן היא הרשימה וממשיכה להוכיח את עצמה גם בדו קרב. מירי מסיקה בעצתו של גפן בוחרת בג'ואי אך מה שחשוב באמת בקרב הוא ההגדרה של אביב גפן להנאות של החיים: "מלא דמעות וכאבים, זה כיף". אברהם, מי זכר שהוא פה בכלל, טל ושלומי שבת לוחצים על כפתור ההצלה ושוב אנו עדים לנאום שכנוע כריזמטי של שבת: "תבחרי בי", לא פלא שהיא בחרה באברהם טל.

 

 

ביצוע מיוחד לשיר של שלמה ארצי
 

ביצוע מיוחד לשיר של שלמה ארצי(ערוץ 2 - צילום מסך)

 

הנבחרת של שלמי שבת


קרב ההפכים מס' - 2 שגיא טריי מול אבי גאנז: שני זמרים ממש שונים. אבי גאנז עם הקול הגדול היה טוב יותר אבל שגיא המשיך הלאה.

 

 

שלומי שבת
 

שלומי שבת(ערוץ 2 - צילום מסך)