14.10.2016

00:09

עודכן:

"אני אופטימי": טום הנקס לא מתרגש מדונלד טראמפ

השחקן טום הנקס והבמאי רון הווארד מספרים לחן ליברמן על הסרט החדש בסדרת "צופן דה וינצ'י", על טראמפ (והנקס) בנשיאות, ועל אמא של חן ליברמן

הנשים שבסדרת סרטי צופן דה וינצ׳י מתחלפות בקצב של נערות בונד: אודרי טוטו הצרפתייה פינתה את מקומה לאיילת זורר הישראלית, וגם איילת פינתה את מקומה לפליסיטי ג׳ונס הבריטית, שמככבת בסרט החדש בסדרה, "התופת".

אבל הנקס - טום הנקס - שומר על מקומו גם בגיל שישים, לא רק בסדרה הסרטים הזאת אלא בכלל כאחד השחקנים הרווחיים ביותר באמריקה שעומד במרכזם של כמה משוברי הקופות הגדולים של הוליווד.

לינקים

לכתבות נוספות:

>>"לבד בברלין": הפוטנציאל עצום, הסרט לא מתקרב לזה. ביקורת

>>מצעד הפאדיחות הכי גדולות של הכוכבים

>>"שבוע ויום": מהסרטים הישראלים הגדולים של השנים האחרונות. ביקורת

אלה התפקידים של האאוטסיידר שזיכו אותו בשני אוסקרים רצופים באמצע שנות התשעים. אבל הנקס של השנים האחרונות מתרווח דווקא במשבצת הנוחה של הגבר הכל אמריקני הישן והטוב, שהופך בעל כורחו לגיבור של הרגע.

 

בסרט "התופת", שייצא הערב לאקרנים, פרופסור רוברט לנגדון מנסה להציל את העולם מפני מגיפה המונית שתוביל לאפוקליפסה - מזימה של מיליארדר משיחי שמתכנן לדלל את האנושות עכשיו, כדי למנוע התפוצצות אוכלוסין בהמשך.

 

תמונה 2

הנקס שומר על איפוק ודיפלומטיות כשזה מגיע לשאלות הפוליטיות, וזו כנראה הסיבה שהוא עדיין זוכה לפופולריות כל כך רחבה. 

לכל אורך הקריירה שלו, שכללה תפקידים רבים ומגוונים, הוא מעולם לא גילם את האיש הרע. נכון, הנקס הוא שחקן מוכשר, אבל לזה כבר אף אחד לא יאמין-