02.08.2016

20:56

עודכן:

מהפך בפסגה: גל גדות עוקפת את בר רפאלי בסיבוב

בימים האחרונים גל גדות עשתה עוד צעד קטן ועברה את הישראלית הפופולרית ביותר באינסטגרם במספר העוקבים. וונדרוומן או לא וונדרוומן?!

זה אולי קצת קטנוני אבל מדובר במגמה: נכון לאתמול (שלישי) בצהריים גל גדות היא הישראלית הכי פופלרית ברשת האינסטגרם: עם 2,400,390 עוקבים - עשרים וחמישה אלף יותר מבר רפאלי: ששלטה לבדה ביד רמה בצמרת במשך שנים. לבר נרשמו היום 2,374,346 עוקבים: שתיהן צומחות אבל הקצב שונה וגל דוהרת קדימה במרץ עם מאות עוקבים חדשים בכל יום.

 

זה לא בזכות הישראלים כמובן, הגל האחרון של כנס קומיקון - הטריילר של וונדרוומן בכיכובה- המועמדות בטקס הטין צויס - כל זה מקפיץ את גל על הגל הגבוה ביותר אי פעם לישראלי בעולם הבידור.

 

לקטעים נוספים מתוך "ערב טוב עם גיא פינס":

>>ינאי פרישר, בן זוגו של אמיר פיי גוטמן, על הטלטלה בחייהם

>>מי הכוכב ההוליוודי שהתפלל בכותל?

בטוויטר - בר עדיין מובילה על גל: אבל בפייסבוק גל כבר מזמן עקפה - עם יותר מפי שניים עוקבים, יותר מ7 מיליון - לעומת קצת פחות מ-3 מיליון לבר. אז גל היא הישראלית החזקה ביותר בפייסבוק - בעולם. אבל באינסטגרם זה עובד אחרת: תמונות בביקיני הן מנוע מצויין לגדילה, לא חייבים להיות כוכבת גדולה כדי לצבור עוקבים- הביקיני עושה את העבודה.

 

זו היתה שנים הטריטוריה של בר - כולל עשרות אלפי לייקים לכל תמונה, גם בתקופת ההיריון היא מתחזקת את המותג עם תמונות נוסטלגיות בבטן שטוחה, גל גדות דווקא מקפידה על דימוי של כוכבת הוליוודית ואשת משפחה- ובכל זאת זה עובד: הכוח של וונדרוומן מנצח את כוח הביקיני וצפוי שהפער ילך ויתרחב לקראת הסרט החדש שייצא בשנה הבאה: גל הופכת גם לישראלית הפופולרית ביותר ברשת - בפער גדול מכל האחרים.