07.01.2019

11:09

 נערת המים לא מפחדת ממצלמות ולא ממפורסמים
נערת המים לא מפחדת ממצלמות ולא ממפורסמים,
גטי אימג'

לירן חולצה אפורה מאשר: זוהי הכוכבת הגדולה של טקס גלובוס הזהב

ההפתעה בטקס גלובוס הזהב הייתה נערת המים שהפכה ויראלית אחרי שעשתה פוטובומב לתמונות של כמעט כל הכוכבים המפורסמים בשטיח האדום. אז מי היא נערת המיסתורין?

הדוגמנית קלת' קאתברט מלוס אנג'לס, שחילקה מים ממותגים למפורסמים על השטיח האדום, הפכה להפתעת הערב כשהופיעה מאחורי האנשים הכי מפורסמים בעולם ועשתה להם פוטובומב, מושג הלקוח מתחום הצילום לכניסה לא צפויה של אדם לתוך הפריים של המצלמה ברגע פעולת הצילום. קאתברט, שיכולה ללמוד מלירן חולצה אפורה דבר או שניים, לבשה שמלה כחולה כדי להתאים עצמה לצבעים של פיג'י, מותג המים הרשמי של גלובוס הזהב מאז שנת 2015, ונראתה רגועה ושלווה למדי.  

 

הצופים בבית הם אלו ששמו לב לנערת המים החיננית כשצצה מאחורי דקוטה פנינג, ג'ים קארי ומפורסמים נוספים. גולש אחד כתב עליה: "נערת המים של פיג'י שלטה בטקס גלובוס הזהב". גולש אחר הגיב: "האישה הזאת, אותה אני מכנה 'נערת הפיג'י', ראתה הזדמנות וניצלה אותה". בעוד כמה תמונות הראו שהיא לא הסתכלה על המצלמה והכוכבים לצידה, ואילו אחרים תפסו אותה מסתכלת ישירות למצלמה ומחייכת.

 

 

 

 

מגזין גלאמור היוקרתי שיבח אותה על היכולת שלה לנצל את ההזדמנות שנפלה בחלקה וצייצה בטוויטר: "האישה הזאת לא מועמדת לשום דבר, היא רק מחזיקה מגש של בקבוקי מים של פיג'י עבור מפורסמים על השטיח האדום ומנצלת את ההזדמנות כל עוד היא יכולה. מלכה!".

 

כוכבת הערב לא שוכחת להראות לצד ג'ים קארי
 

כוכבת הערב לא שוכחת להיראות לצד ג'ים קארי ( גטי אימג')

 

 

 אולי שנה הבאה נראה את נערת המים כמועמדת בטקס
 

אולי בשנה הבאה נראה את נערת המים מועמדת בטקס. לצידה של ג'ודי גריר ( גטי אימג')

 

 

 ניקול קידמן
 

 גם ניקול קידמן זוכה לכבוד (גטי אימג' )