01.01.2013

21:01

עודכן:

האנשים שמאחורי אינפקטד מאשרום מדברים

אינפקטד מאשרום היא כמו סטארט אפ ישראלי שעשה אקזיט - כולם יודעים שיש דבר כזה שעושה הרבה כסף אבל מה עושים שם בדיוק ומי האנשים שמאחורי הפרויקט? לקראת הופעה חגיגית חברי ההרכב פתחו בפני חן ליברמן את הבית והאולפן שלהם בלוס אנג'לס

כשאומרים הרכב טראנס פסיכדלי מצפים לקבל יוצרים שנראים כמו סקאזי, בעלי שיער ארוך וקעקועים. במקרה הזה - ממש לא. אם הבית של עמית דובדבני מבולגן לפעמים, זה לא מכוסות בירה ריקות אלא מהצעצועים של שני הילדים שלו. "אני לוקח את הילדים לגנים בבוקר" הוא מספר. עמית חי בלוס אנג'לס עם אשתו הדוגמנית ענת גידרון, גם ארז אייזן נשוי ואבא לשתיים, אבל הזוגיות הכי ארוכה ויציבה כאן היא של שניהם זה עם זה. היא שורדת 20 שנה. כאן בבית של עמית ליד הבריכה הקטנה הם יוצרים במשך ימים שלמים. "יש לנו מערכת יחסים כבדה מאוד" אומר אייזן.

 

אינפקטד מאשרום מופיעים הרבה, 130 הופעות בשנה בממוצע, הם עושים המון כסף, אל תתרשמו מהבית הצנוע יחסית. הם הכירו בקריות, את שלושת האלבומים הראשונים הם עשו בבית כשהמשטרה מגיעה כל פעם לדפוק בדלת בגלל תלונות של השכנים. לפני שמונה שנים העבירו את בסיס הפעילות ללוס אנג'לס אבל המקרר נראה בדיוק כמו שלכם. עמית וארז עכשיו בעיצומו של סיבוב הופעות, בקרוב יגיעו לישראל. אחרי 20 שנה הם מגיעים לצומת דרכים - ארז רוצה להישאר בארה"ב, עמית היה מעדיף לחזור עוד שנתיים לארץ. "אני מתגעגע לאוכל ולמשפחה" הוא מספר.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו