09.08.2018

23:04

הכירו את דניס לויד- הזמר הישראלי הכי מצליח שאתם לא מכירים

החלום של המוזיקאים הישראלים הוא כבר מזמן לא קיסריה, היעד הוא אל מעבר לים. יש אמן ישראלי שכנראה לא שמעתם עליו, שדווקא הוא הכוכב הכי גדול שיצא מישראל

נינט טייב עשתה רילוקיישן לLA, עידן רייכל עושה סיבובי הופעות ברחבי ארצות הברית, סטטיק ובן אל חתמו על חוזה בינלאומי ואביב גפן כבר שנים לא מסתפק רק בבמות של ישראל אבל מי שכובש פסגה אחר פסגה ברחבי העולם הוא דווקא דניס לויד. 

 

השם דניס לויד, זה רק שם הבמה שאימץ לעצמו- השם האמיתי הוא ניר טיבור. הוא בן 25 ועדיין מתגורר ברמת גן, שם גם ממוקם האולפן שלו בחדר השינה בו הוא מקליט את השירים – כאלו שהופכים ללהיטים ברחבי העולם ומביאים את המעריצים בהמוניהם להופעות שלו. בתחילת הדרך ניסה את מזלו בארץ אבל תחנות הרדיו הישראליות התעלמו, הוא לא התייאש והעלה את השיר שלו לרשתות ומהר מאד קרה הפיצוץ הגדול – שדרני מוזיקה ותחנות רדיו בעולם גילו אותו ואת השיר שלו, והתחילו להשמיע בלי סוף.

 

 

 

 

 

 

 

 

 לאחר שהפך כוכב מחוץ לישראל, הוא סוף סוף קיבל פניות לראיונות מהתקשורת הישראלית, אך דניס סירב, בטענה שקודם כשהיה צריך אותנו לא היינו שם, ועכשיו הוא ברוגז. יחד עם זאת יש לו גם בארץ קהל מעריצים, ואותם הוא לא מאכזב – רק לפני מספר חודשים, כשהכריז על מספר מצומצם של הופעות שבישראל הוא הצליח לעשות  'תרגיל עומר אדם' – כל הכרטיסים לשלושת ההופעות נמכרו תוך דקות.

 

את האהבה למוזיקה גילה לויד בגיל 8, אז החל לנגן על חצוצרה - את התיכון העביר בבית ספר לאומנויות - החברים ללימודים לא האמינו שיצליח כזמר ואפילו ניסו לשכנע "להתמקד בקריירה כחצוצרן". למרות זאת 2018 היא לחלוטין השנה של לויד -  לאחרונה הוא התראיין למגזין הבילבורד היוקרתי, וגם הופיע באחת מתוכניות הלייט-נייט הכי נצפות בארצות הברית, ג'ימי קימל לייב. זו גם השנה בה נכנס לרשימת 100 האמנים המושמעים ביותר בעולם בספוטיפיי - יחד עם ביונסה, קולדפליי וג'סטין ביבר. מגזין  TIME הכתיר את אחד השירים שלו בחודש האחרון לאחד מ12 שירי הקיץ האהובים בעולם, באיטליה הוא קיבל אלבום זהב והשירים שלו נמצאים בראש רשימות ההשמעות באייטונס ברחבי העולם.