17.01.2013

22:48

הבת מאחורי "בנות": לינה דנהאם בראיון מיוחד

אתמול עלתה בארץ יחד עם ארה"ב העונה השנייה של "בנות" שלקחה גם את גלובוס הזהב. מה שמעניין יותר מכל הוא שמנתוני הצפייה ב"בנות" צופים יותר גברים מנשים. חן ליברמן פגשה את לינה דנהאם ודיברה איתה על הסדרה

לינה דנהאם חוותה השבוע את הימים הכי מרגשים בחייה. שני פרסים בגלובוס הזהב, כל הוליווד מריעה באולם, הקומדיה הטובה של השנה ויחד עם זה העונה השנייה של "בנות" עולה לאויר. כל זה על הכתפיים של דנהאם, היא הייתה רק בת 20 וקצת כשהאור הירוק לעליית הסדרה ניתן. "לקחתי את זה שלב שלב, ולא הסתכלתי על התמונה הגדולה" מספרת דנהאם.

 

הדמות של האנה היא הצעירה הניו יורקית ההיפסטרית, שנורא רוצה להיות מפורסמת ונאבקת בשכר הדירה ובמערכת היחסים התקועה. הגימיק של דנהאם הוא לחשוף את הכל, הגוף הלא מושלם, הרגעים המביכים. "אנשים אומרים שאני אמיצה. אבל אני לא רואה בזה אומץ, אני לא מתרגשת מעירום", היא מספרת.

 

דנהאם נולדה להורים אמנים והיא מניו יורק, אבל יש לה גם זכרונות טובים מהארץ. "הקרנתי בישראל את הסרט הראשון שלי, והתפלאתי לגלות שהצעירים שם אבודים, משוגעים ומבולבלים כמו בארה"ב. חשבתי שבגלל עניין הצבא תהיה שם רצינות רבה יותר, שמחתי לגלות שזה לא כך".את המחשבות שלה על יהדות הביעה בסדרה בעיקר דרך דמותה של שושנה היהודיה הניו יורקית:"זו דוגמא קלאסית לנסיכת קולג' יהודיה, שושנה היא דוגמא טובה לבנות האלה". רק שלינה והאנה, הדמות שלה מתחילות להתרחק. היא יוצאת עם הרוקר ג'ק אנטונוף, ולזוג עוד נכונו הרבה ערבים של שטיחים אדומים.

 

רוב הצופים של "בנות" חולמים כמו האנה, אבל נשארים באותו מקום. נשאלת השאלה כמה זמן תוכל להשען דנהאם, האישה הכי מצליחה בטלוויזיה, על תפקיד הלוזרית.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו