25.07.2018

12:59

גל גדות מככבת בפארק השעשועים של אבו דאבי

פארק שעשועים חדש נפתח היום באמירויות. איך הגיעה לשם גל גדות?

התרגשות גדולה בנסיכויות המפרץ הפרסי: היום, אחרי יותר מעשור של בנייה והשקעה של מיליארד דולר, ייפתח בקול תרועה רמה פארק האחים וורנר באבו דאבי. הפארק, ששטחו יותר מ-1.5 קמ"ר, הוקם על אי הפאר המלאכותי יאס, בסמוך לפארק המים הענק והעיר האדומה שכל כולה מחווה למכוניות פרארי. 

 

אז מה בפארק החדש? אזורים חדשים המוקדשים לדמויות המצוירות המפורסמות מהמסך הקטן, וכמובן גם לכוכבים והכוכבות של המסך הגדול - וכאן גם מגיעה ההפתעה בסיפור שלנו. בתחילת השבוע ערכה לשכת התקשורת של הנסיכות סיור בפארק החדש לנשיא איחוד האמירויות ח'ליפה בן זאיד אאל נהיאן, לסגנו אמיל דובאי ובני משפחותיהם. במהלך הסיור תפסה עדשת המצלמה את בכירי הנסיכויות המהפרץ למרגלות תמונתה של כוכבת "וונדר וומן". כן, אתם לא טועים, גל גדות באבו דאבי. השלום עם הנסיכויות מתחיל בנסיכה הישראלית? אולי. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אבל הפארק החדש של וורנר הוא לא המילה האחרונה של האי, שהכסף נשפך ממנו כמו מים. למרות הביקורת העולמית על פארקים שכאלה, בעוד כשלוש שנים צפוי להיפתח שם פארק Sea World אדיר מימדים, שיהיה גם הראשון מסוגו מחוץ לגבולות ארה"ב. 

 

לקראת התערוכה העולמית "אקספו 2020"  שתיערך בדובאי בעוד שנתיים, גם אצל השכנים של אבו דאבי צפויות הפתעות חדשות בקרוב, הגדולה שבהן היא "סיקס פלאגז דובאי", מותג פארקי השעשועים הגדול בעולם שיפתח את שעריו בעוד שנה בנסיכות ויהיה גם הגדול ביותר של החברה בכל העולם. 

 

ועם כל הטוב הזה אנחנו עדיין כמובן לא יכולים לבלות כישראלים בדובאי, אז אפשר רק לשטוף את העיניים.  

 

 גל גדות
 

גל גדות(יוטיוב )