09.07.2018

23:16

 תאגד
תאגד,
יחצ

הישג מדהים: תאג"ד נרכשה על ידי רשת טלוויזיה אמריקאית

'תאג"ד' מצטרפת ל'פאודה', 'כבודו' ו'השוטר הטוב' שנמכרו לשידור ברחבי העולם, היא נרכשה על-ידי רשת הטלוויזיה המצליחה פארמונט ותזכה לגרסה בבימויו של רון הווארד

***

עוד הישג לתעשיית הטלוויזיה הישראלית yes studios, הזרוע הבינלאומית להפצה והפקת תוכן בחו"ל של yes, מודיעה על הסכם מכירת הדרמה היומית המצליחה של yes- 'תאג"ד', לרשת השידור האמריקאית פארמונט.

 

העיבוד האמריקאי של 'תאג"ד' יקרא '68 Whiskey' , והוא יעתיק את ההתרחשות מבסיס הצנחנים הישראלי לבסיס של חיילים אמריקאים המוצבים באפגניסטן. את הסדרה יביים לא אחר מאשר הבמאי זוכה האוסקר, רון הווארד ('נפלאות התבונה'), שגם יפיק אותה יחד עם שותפו, המפיק הנודע בריאן גרייזר, באמצעות חברת Imagine Entertainment, אשר הפיקה סדרות מצליחות כמו 'הורים במשרה מלאה', 'משפחה בהפרעה' ו'אימפריה'.

 

פארמונט היא מרשתות הטלוויזיה הפופולריות בארה"ב עם כ-93.4 מליון בתי אב מנויים בארה"ב וחשיפה לכ-80% משוק צופי הטלוויזיה. התסריטאי הראשי והשואוראנר של '68 Whiskey', שהפקתה צפויה לצאת לדרך במהלך 2019, הוא היוצר המוערך והמועמד לאמי, רוברטו בנחביב שחתום על סדרות מצליחות כמו 'אלי מקביל' ו'העשב של השכן'.

 

תאג"ד, שיצר ציון רובין בהפקת אולפני הרצליה, ובכיכובם של תומר קאפון, דניאל גל, אור אדרי, שירה נאור ודין מירושניקוב מגוללת את סיפורם של חובשי תאג"ד, שרוצים להחזיר את הרופא המודח שלהם לגדוד, ונקלעים לסיטואציות בלתי אפשריות בתוך הגדוד ומחוץ לצבא. זוהי סדרת המקור הנצפית ביותר של yes . העונה הראשונה שודרה בסוף 2016 והעונה השנייה צפויה לעלות לשידור במהלך 2019.

 

רון אילון, מנכ"ל yes: "ההסכם מטביע חותם נוסף על הפיכתה של תעשיית הטלוויזיה הישראלית ל-Start Up TV Nation ולמקור השראה של יצירה ישראלית אותנטית ופורצת דרך. yes גאה להיות חוד החנית של הפקות המקור הטובות ביותר, אשר ממשיכות לזכות בהכרה בינלאומית ולהסב כבוד למדינת ישראל".