17.06.2018

10:06

ג'יי-זי וביונסה בהופעה משותפת
ג'יי-זי וביונסה בהופעה משותפת,
רויטרס

ההפתעה של ביונסה וג'יי-זי: אלבום משותף, עם סוד משפחתי שנחשף

אחרי הרמיזות של ביונסה על הבוגדנות של בן זוגה, השניים השיקו הלילה - תוך כדי הופעה בלונדון - את האלבום Everything is Love, ומגלים כמה קרובים היו לפיצוץ

 

אלבום בהפתעה: בלילה שבין שבת לראשון, ללא כל הודעה מוקדמת, השיקו ביונסה וג'יי-זי - בשבילכם, The Carters - את האלבום המלא המשותף הראשון שלהם, בשם Everything is Love. האלבום הושק דרך Tidal, שירות הזרמת המוזיקה הנמצא בבעלותו של ג'ייזי עצמו, ואינו מופיע בינתיים בשירותי הזרמת המוזיקה המתחרים.

 

למרות גורם ההפתעה, הרי שרמזים מוקדמים כבר נמסרו: בנובמבר 2017 אמר ג'יי-זי לניו יורק טיימס שהוא ובת זוגו החלו לעבוד על פרויקט משותף, תוך כדי הוצאת אלבומיהם האחרונים, 4:44 של ג'יי-זי ו"למונייד" של ביונסה.

 

"עבורנו, האמנות שלנו היא כמעט כמו סשן תרפיה, והתחלנו לעשות מוזיקה יחד", אמר הראפר על האלבום של אשתו שכלל רמיזות להתנהגותו המינית הבוגדנית שלו. באלבום החדש, השניים מוצגים כרומנטיים ומאושרים, אך גם התברר כי השניים כמעט נפרדו. "נפרדנו, וחזרנו להיות יחד / באנו וכבשנו / ועכשיו אנחנו שוב שמחים יחד", שר ג'יי-זי בשיר "Lovehappy", על פי הדיווח בגרדיאן הבריטי.

 

השניים הפתיעו את המעריצים במהלך הופעה בלונדון סטדיום, במסגרת סיבוב ההופעות שלהם On the Run II, כאשר מסכי הווידאו הענקיים בישרו לקהל: "Album out now". אחד הקליפים, לשיר Apeshit, צולם במוזיאון הלובר בפריז בחודש שעבר. באלבום החדש יש 9 שירים בסך הכל.