13.06.2018

15:40

האח הגדול
האח הגדול,
צילום מסך

בנות שנות ה-90 התפקדו: אלישיה סילברסטון חוזרת לימי "קלולס"!

התוכנית האמריקאית "ליפ סינק באטל" הרימה סוף סוף את הכפפה הצהובה המשובצת לליפ סינק קלאסי של אלישיה סילברסטון לשיר "Fancy" בבגדי קלולס המקוריים

נכון שהיא שיחקה מאז בעוד כמה סרטים, אבל בשבילנו אלישיה סילברסטון תמיד תהיה 'שר' האייקונית מהסרט האייקוני לא פחות - "קלולס". הגעגועים מאז לא פסקו כפי שיעיד בין היתר הקליפ המושקע של "Fancy" של איגי אזליה וצ'ארלי XCX, שמשחזר במדוייק את הסרט.  

 

עכשיו התוכנית Lip Sync Battle, שכבר הוציאה תחת ידיה כמה רגעים בלתי נשכחים (אן האתווי, ג'נה וצ'אנינג טייטום ועוד) הרימה את הככפה הצהובה והמשובצת והביאה את אלישיה סילברסטון לעשות ליפ סינק לאיגי אזליה שעושה אלישיה סילברסטון! שמישהו יבדוק רגע אם היקום קרס. 

 

 

למי שלא זוכר או לא גדל בשנות ה-90, הסרט (שעלילתו מבוססת באופן חלקי על עלילת הספר "אמה" של ג'יין אוסטן), מספר את סיפורה של נערה עשירה מבברלי הילס בשם שר הורוביץ (אלישיה סילברסטון), שמה שמעסיק אותה לרוב אלו נושאי בגדים ואופנה. על אף שהיא מרוצה מחייה, שר מעוניינת להציג את עצמה גם כעוזרת לזולת וכבעלת אינטלקט. ביחד עם חברתה הטובה, דיון מארי דוונפורט (סטייסי דאש), המכונה בקצרה "די", היא מחליטה לעשות "מייקאובר" לנערה חדשה שמגיעה ללמוד בבית הספר שלהן, טאי פרייז'ר (בריטני מרפי) ועל הדרך גם מתאהבת באחיה החורג, קלאסי.