07.05.2018

16:04

רומאו סנטוס
רומאו סנטוס,
יח"צ

8 דברים שלא ידעתם על רומאו סנטוס

נולד לו ילד כשהוא היה יותר צעיר ממה שאתם חושבים, איפה יש פסל שלו ליד סלינה גומז, מה הוא מביא תמיד לאמו ולמה הוא אומר על עצמו שהוא פחדן וצבוע?? לכל התשובות
  1. רומאו סנטוס הפך לאבא בגיל 20! הוא קיבל את הבשורה ששינתה את חייו, בדיוק כשהקריירה שלו החלה להמריא. הוא הכחיש את הבשורה כי בדיוק באותה תקופה, עמד לחתום על עסקת תקליטים גדולה ולא ידע לאן פניו. כיום, הוא מודה שהיה אנוכי ולא התחשב בעדיפות האמיתית: בנו שכיום בן 13 .

  2. רומאו סנטוס, אמר שהוא לא מוכן להתחתן לעולם.

  3. באחד מהראיונות שקיים למגזין המפורסם "Latina", אמר שהוא לעולם לא היה מוכן להתחתן בטענה שנישואים בסוף הופכים לעסק ומפסיק להיות מונע ברגשות, אך לא לדאוג, הוא כן מאמין באהבה.

  4. הוא חשב שהוא כותב שירים כמו "אמור דה מאדרה", שעוסק באישה שפונה לזנות בכדי להאכיל את בנה אחרי שהאבא נוטש אותם. הוא מודה, הייתי פחדן וצבוע בחיי.

  5. רומאו סנטוס, עשה היסטוריה בז'אנר הלטיני ומכר 50,000 כרטיסים בלילה להופעה באיצטדיון יאנקי בניו- יורק. כאות מחווה בניין האמפייר סטייט בניו יורק הואר כולו בצבע זהב לכבוד גולדן, האלבום השלישי שלו.

  6. ב2015 קיבל רומאו סנטוס פסל שעווה בדמותו במוזיאון "מאדאם טוסו" בטיימס סקוור בניו יורק לצד פסלה של סלינה גומז, בעקבות עצומה שפתחה מעריצה בשם ג'ניפר נייבס שזכתה ליותר מ-7000 חתימות! 
     

  7. הוא התאהב במוזיקת הבאצ'טה הרומנטית, המבוססת על גיטרה שמקורה ברפובליקה הדומיניקנית (המדינה ממנה מגיעה אביו), בעקבות קלטת של הזמר הבאטצ'רו אנתוני סנטוס. רומאו חשב שזו בדיחה מוחלטת, כי לא, אין להם שום קשר משפחתי ובכל זאת התאהב במוזיקה וחולם להיות כמוהו!

  8. אם פעם תכנסו לאולפן של רומאו, לא תראו פרסים ותמונות על הקירות על אף שיש לו המון. הוא מביא את כולם לאימו כי הוא מאמין שבכל פעם שהוא נכנס לאולפן הוא אומן חדש שרעב לעוד ולא לוקח כמובן מאליו את כל מה שעשה והוא אסיר תודה על כך.

רומאו סנטוס יופיע ב-8.5 בהאנגר 11. פתיחת שערים ב-20:00.