אופרה מזרחית: מה משותף לאייל גולן ולאח של דוד ד'אור?

הכירו את יניב ד'אור, האח של דוד, שעזב קרירה מוזיקאלית מצליחה בחו"ל כדי לחזור לישראל ולהעלות פרויקט חדש שכולל שירים של אייל גולן, בועז שרעבי, מרגול ואחרים. בסגנון קלאסי כמובן

קוראים לו יניב ד'אור, הוא בחור בן 36 וגם האח של הזמר דוד ד'אור. מיד אחרי הצבא הוא עזב ללונדון, התחיל קריירה במוזיקה קלאסית והופיע על בימות האופרה הנחשבות ביותר באירופה. לפני שנתיים הוא חזר לישראל, וכיום הוא מעלה פרויקט ייחודי שמשלב שירים ישראלים מוכרים בסגנון קלאסי. כולל שירים של מרגול אייל גולן ובועז שרעבי.

 

נכון שאת המוזיקה של אייל גולן הוא הכיר רק כשחזר לארץ, אבל זה לא מונע ממנו להתרגש מאוד מ"צליל מיתר" של גולן, ולהודות שהוא יצא טמבל כי לא הכיר את הרפארטור של כוכב הזמר המזרחי.

 

ד'אור הוא גיי מוצהר וכן, יש לו בן זוג, ואפילו מוכר - המפיק  מוטי רייף שניצל את קשריו כדי להזמין למופע של בן זוגו את דורית בר-אור, צדי צרפתי ומפורסמים אחרים. המופע הועלה לרגל אלבומו החדש של דאור ולכבוד חתימת חוזה עם חברת התקליטים אן. אמ. סי.

 

ומה עם דוד ד'אור אתם שואלים? ובכן גם הוא הגיע למופע של אחיו, אבל באיחר של 45 דקות. דוד טען כי העיכוב הוא בגלל הילדים. שני האחים לא רוצים שישוו ביניהם וחושבים שהקול המיוחד של המשפחה הוא תוצר הבישולים של אמא.

 

התוכניות המלאות של ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10