BETA

29.03.2018

17:06

נינט טייב
נינט טייב,
יוטיוב

לנו זה נשמע חיבור משמיים: כוכב נרקוס מגיע ל"וונדרוומן 2"

מ״משחקי הכס״ ל״וונדר וומן״:

 

זמן קצר לאחר שנחשף כי הקומיקאית קריסטן וויג תצטרף ל״וונדר וומן 2״ כנבלית המרכזית של הסיקוול - השבוע נחשף גם כי נסיכת האמזונות מקבלת שחקן חיזוק פופולארי נוסף, והוא מגיע הישר מווסטרוז.

 

פדרו פסקל התפרסם בעולם כאוברין מ״משחקי הכס״, ולמרות שזמנו בסדרה לא היה מרובה, וכלל שבעה פרקים בלבד - הוא ללא ספק השאיר את חותמו. אחרי סדרת להיט הפנטזיה, פסקל הצטרף ל״נרקוס״, סדרת הפשע הפופולארית של נטפליקס, והתקדם שם במעלה הקאסט כסוכן ה-DEA, חבייאר פניה, כשעם התקדמות העונות, הפך לאחד מהדמויות המשמעותיות של הסדרה. עכשיו הוא מגיע לפגוש את גל גדות על המסך הגדול.

 

 

Shit eating grin. #WonderWoman

A post shared by Pedro Pascal (@pascalispunk) on

 

טרם נמסר לאיזה תפקיד פסקל לוהק, אך נאמר כי זה יהיה תפקיד מפתח. פסקל עבד בעבר על פיילוט טלוויזיוני עם פטי ג׳נקינס, במאית הסרט הראשון, שחוזרת לביים ואף לכתוב את התסריט עבור סרט ההמשך. אפשר להגיד בבטחון, שאיזה תפקיד שפסקל לא יגלם - הוא יהיה תוספת נהדרת לפרנצ׳ייז, במיוחד עכשיו עם חסרונו הבולט של כריס פיין כסטיב טרוור.

 

אמה סטון נועדה להיות הנבלית של גל גדות?

 

קריסטן וויג מצידה, הידועה בעיקר מ״סאטרדיי נייט לייב״, תגלם את צ׳יטה, אחת מהנבליות המוכרות של וונדר וומן. לצ׳יטה היו מספר גלגולים במקור הקומיקסי, ונרמז כי וויג תגלם את גלגולה השלישי, כד״ר ברברה אן מינרווה, ארכיאולוגית אמביציוזית ויורשת הון. הליהוק של וויג הגיע כהפתעה ברחבי האינטרנט, שכן היא לחלוטין לא מזוהה עם תפקידי אקשן. ג׳נקינס עצמה היתה זו שהתעקשה על ליהוקה, לאחר שאולפני וורנר ניסו ללהק את אמה סטון לתפקיד. אם אכן היו מלהקים את סטון, שכבר מכירה מקרוב את ז׳אנר גיבורי-העל, מכיכובה בסרטי הריבוט של ״ספיידרמן״ - צ׳יטה היתה מקבלת אפיון שונה לגמרי, שכן היא צעירה מוויג בעשור וחצי.

 

 אמה סטון
 

אמה סטון(getty images )

 

 

הפקת ״וונדר וומן 2״ צפויה להתחיל בחודשים הקרובים, והסרט מיועד לעלות למסכים בדצמבר 2019.

 

 

סקארלט ג׳והנסון תגלם גרמנייה שמחביאה נערה יהודייה במלחמת העולם השניה:

 

סקארלט ג׳והנסון, המוכרת בעשור האחרון בעיקר כבלאק ווידואו וחברה מקורית בנוקמים, תככב ב-Jojo Rabbit, סרט המתרחש בגרמניה של מלחמת העולם השניה. ג׳והנסון תגלם את אמו של גיבור הסרט, ילד בן 10 ומעריץ נלהב של היטלר, שמגלה כי אמו מחביאה נערה יהודייה בביתם. טרם לוהקו שחקנים לתפקידי הילד והנערה. את הסרט כתב ויביים טייקה ווייטיטי, ובהתחשב ביוצר - לא ברור עד כמה הסרט יהיה דרמטי או קומי.

 

 המאכלים שיעשו אותנו יפות
 

סקרלט ג'והנסון ( אינסטגרם)

 

 

המצוד אחר הפרוייקט הבא של טייקה

 

ווייטיטי ביים את ״תור: ראגנארוק״, שיצא בשנה שעברה והיה הסרט השלישי בכיכובו של אל הרעם, וכידוע הפך למגה-להיט נוסף מבית היוצר של מארוול. ״ראגנארוק״ שילב בין ז׳אנר גיבורי-העל לקומדיה הרפתקנית אינטרגלקטית, ועם למעלה מ-850 מליון דולר בקופות, זכה לאהבה מרובה מהקהל ואף מהמבקרים. 

 

לפני שדיסני תפסו את היוצר המוערך - סרטי האינדי הניו זילנדיים המוקדמים של ווייטיטי, שהגיע במקור מבמות הקומדיה בניו זילנד, כללו את ״מה אנחנו עושים בצללים״, מוקומנטרי על שותפים לדירה שהם גם ערפדים שתפקד כקומדיה מוחלטת; וצמד סרטיו המקוריים ביותר והמופלאים, ״Boy״ ו״המצוד אחר אנשי הבר״, ששילבו באופן שובה לב ושובר לב בין עצבות להומור. 

 

בלתי אפשרי לדעת למה לצפות במדוייק מהפרוייקט הבא של ווייטיטי, ובאותו הזמן, בלתי אפשרי להתעלם ממנו.

 

 

פרוייקט נחוץ לג׳והנסון

 

מבחינת ג׳והנסון, התפקיד עשוי להגיע בתקופה אידיאלית בקריירה שלה. השחקנית האהובה לא הצליחה לכבוש את הבוקס אופיס ברחבי העולם עם הסרטים האחרונים בהם כיכבה, מחוץ ליקום הקולנועי של מארוול כמובן. לאחר כשלונות קופתיים ו/או ביקורתיים כמו ״לוסי״, ״הרוח במעטפת״ ו״לילה קשוח״ (שלמרות כל השנאה שהקומדיה הקלילה הזו קיבלה, בעיני היא היתה צ׳יק פליק משעשע ומהנה), עבר זמן מה מאז שג׳והנסון הובילה סרט לראשית הקופות בכוחות עצמה.

 

מהצד השני, השחקנית בנתה את דמותה של הבלאק ווידואו היטב עוד מ״איירון מן 2״ ב-2010, והנוקמת הפכה למובילת גיבורות-העל הפופולאריות ביותר בעולם, ולאחת הדמויות האהובות בסרטי מארוול היוקרתיים, הרבה בזכותה של ג׳והנסון. בנוסף, היא השתתפה בתפקידי משנה בסרטים מבריקים כמו ״שף״ (חובת השלמת צפייה לכולם) ו״יחי הקיסר!״ (חובת השלמת צפייה, אבל לא לכל אחד) של האחים כהן. 

 

 

 

בכל זאת, תפקיד מרכזי יותר בסרט איכותי ומצליח, כפי ש-Jojo Rabbit מחזיק בפוטנציאל להפוך להיות, יוכל לשחק לטובתה של ג׳והנסון ולטובתם של מארוול-דיסני, לקראת סרט הסולו המיועד של הבלאק ווידואו, שכבר קיבל אור ירוק לתהליכי תסריט ראשוניים.